Середа, 16 Жовтень 2013
17:40:58

Бізнес

ПриватБанк забезпечить підприємцям миттєве підключення до сервісу прийому платежів за картками

ПриватБанк запропонував українським підприємцям універсальне і безкоштовне рішення, яке дозволить будь-якому суб'єкту бізнесу миттєво підключитися до сервісу прийому оплати за допомогою пластикових карт і уникнути штрафів за відсутність можливості безготівкової оплати.

Зміни податкового законодавства вивчали на семінарі

http://tutknow.ru/Те, що чернівецькі податківці проводять семінари на актуальні теми податкового законодавства,  вже стало доброю традицією Ось і  цього разу, податківці запросили на семінар бухгалтерів підприємств та  приватних підприємців, щоб ознайомити їх з останніми новаціями податкового законодавства.

Український бізнес погруз в кредитах

Фінансисти вважають причиною зростання кредитування вересневу негоду

Чернівецьким любителям "Танчиків" стало зручніше оплачувати гру

10 жовтня 2013 року ПриватБанк і розробник популярних онлайн-ігор, компанія Wargaming, підписали угоду про співпрацю, результатом якої стала можливість мільйонам користувачів гри World of Tanks легко і без комісій поповнювати свої ігрові акаунти банківськими картами через інтернет-платежі та готівкою.

Fitch присвоїв ПриватБанку довгостроковий рейтинг інвестиційного (вищого) класу 'А-' зі стабільним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Fitch присвоїло ПриватБанку національний довгостроковий рейтинг 'А-' зі стабільним прогнозом (National Long-term Rating of 'A-(ukr)' with a Stable Outlook). Про це йдеться в повідомленні агентства. Необхідно відзначити, що значення 'А' в шкалі рейтингових агентств відноситься до найвищого, інвестиційного класу.

ПриватБанк передав дитячій лікарні Дніпропетровська обладнання для порятунку недоношених дітей

Дніпропетровська міська дитяча лікарня № 6 отримала нове унікальне обладнання, яке допоможе врятувати тисячі новонароджених дітей. 

Новини партнерів

RizVN Login