З початку квітня ПриватБанк залучив понад 8 млрд грн депозитів

0

У травні на прохання клієнтів банк продовжить дію акції, у рамках якої ПриватБанк сам заплатить податки за вкладників.

З початку квітня ПриватБанк залучив понад 8 млрд грн депозитів у рамках унікальної для ринку акції «Квітневі депозити без податків», за умовами якої банк сам платить податок на доходи за депозитами за вкладників. Як повідомив Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський, з початку акції в банку відкрито понад 200 тис. нових вкладів, що стало безпрецедентною подією для ринку та свідчить про тенденції укріплення довіри клієнтів до банківського ринку та його лідера – ПриватБанку.

«Понад 200 тис. нових вкладів і 8 млрд грн, розміщених у ПриватБанку лише за місяць – це реальний показник довіри клієнтів нашому банку, банківській системі, попри складну економічну ситуацію в країні та воєнні дії на Сході, – зазначив Олег Гороховський. – Хочу подякувати клієнтам за довіру, банк з таким депозитним портфелем, що нам довірили за неповний місяць, став би дев\’ятим у рейтингу українських банків за обсягами портфеля фіз. осіб (за даними балансів банків на 1 квітня) і відсунув би «Сбербанк Росії» на 10 місце».

Нагадаємо, у рамках акції «Квітневі депозити без податків» клієнти банку отримали унікальну можливість оформити новий або продовжити свій активний вклад у будь-якій валюті, при цьому банк сам платить за клієнтів податок з нарахованих процентів за цим депозитом. Таким чином, для учасників акції реальний дохід на 27% вище, ніж за депозитами, що будуть оформлені в інший період.

Як повідомили в ПриватБанку, проаналізувавши численні звернення клієнтів, банк вирішив продовжити депозитну акцію й у травні. В акції беруть участь усі розміщені та продовжені в цей період вклади. Один клієнт може оформити скільки завгодно вкладів, і всі вони будуть брати участь в акції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ