gototopgototop

Красива постава, невід'ємна складова успіху ділової людини

PDFДрукe-mail

Уміння красиво стояти, сидіти, рухатися завжди було невід'ємною частиною так званих гарних манер, ознакою приналежності до еліти суспільства. Найкращий одяг погано виглядає на людині з неправильною поставою.

Без правильної постави неможлива і правильна хода, що поліпшує роботу легень і серця, надає людині вільного і впевненого вигляду. Натомість, неправильна хода спричиняє швидке стомлення, перенапруження м'язів і нервової системи. На думку деяких психологів, упевнена, рішуча хода відлякує потенційних злочинців, утримує їх від агресії. На думку бізнесменів така хода свідчить про впевненість у собі, уміння тримати себе в руках, про надійність ділового партнера. Бізнесмену, керівнику, неформальному лідеру для підтримування свого авторитету і престижу правильна постава і хода дуже необхідні, хоча б навіть для того шоб читати доску объявлений Киева.

Насамперед, голова повинна бути на одній вертикальній лінії з хребтом. Щоб досягти цього, притуліться до стіни так, щоб потилиця дотикалася до неї. Підборіддя тоді трохи втягнеться, голова стане у положення, яке не дозволить сутулитися. Коли ж голова постійно нахилена вперед чи назад, це викликає передчасну утому м'язів шиї і плечей, а часом навіть м'язові спазми.

Потім підніміть лопатки і відведіть назад. Зробіть глибокий вдих і, розслабившись, опустіть їх. Шия, плечі й руки повинні бути розслаблені, живіт і сідниці підібрані.

Під час ходьби ногу, що виноситься, варто ставити на п 'яту під кутом приблизно 45° до поверхні землі. Перед тим, як нога почне опускатися, має бути момент її повного випрямлення. Ступні не повинні бути абсолютно паралельні, носки слід трохи розвести нарізно.

Йдучи, не слід широко розставляти ноги — хода «перехильцем» не «пасує» діловій людині. Довжина кроку повинна бути постійною. Якщо ви квапитеся, прискорте кроки, але не подовжуйте їх, інакше хода стає схожою на підстрибування.

Великий вплив на ходу має взуття: навряд чи хода буде ідеальною, якщо ви носите взуття на твердій, негнучкій підошві або на дуже високому підборі.

Для того, щоб зберігати правильну поставу й ходу, треба бути в хорошій фізичній формі. Якщо у вас немає можливості займатися спортом, зробіть своїм щоденним ритуалом хоча б ранкову зарядку і прохолодний душ.

Бізнес-новини

В кінотеатрах міста:


Мачо і ботан Мачо і ботан
[ Переглядів:13 ]
Останній заповіт Нобеля Останній заповіт Нобеля
[ Переглядів:15 ]
Заклинателька акул Заклинателька акул
[ Переглядів:12 ]
Шпигун Шпигун
[ Переглядів:15 ]
Смерть супергероя Смерть супергероя
[ Переглядів:51 ]
Пастка для нареченої Пастка для нареченої
[ Переглядів:38 ]
Титанік 3 D Титанік 3 D
[ Переглядів:74 ]
Оголена спокуса Оголена спокуса
[ Переглядів:88 ]
Американський пиріг: Знову разом Американський пиріг: Знову разом
[ Переглядів:44 ]
Гнів Титанів 3D Гнів Титанів 3D
[ Переглядів:87 ]
Білосніжка. Помста гномів Білосніжка. Помста гномів
[ Переглядів:103 ]