Розробка та просування сайтів

Микола Азаров та Сергій Арбузов представили нового Голову Національного банку України


Нравится

11 січня 2013 року в приміщенні Національного банку України відбулося офіційне представлення новообраного Голови Національного банку України Ігоря Соркіна. Представив громадськості та колективу нового керівника Національного банку України Прем’єр-міністр України Микола Азаров. В урочистій події також брав участь Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов. “Перш за все я хотів би подякувати Сергію Геннадійовичу за ту роботу, яку він зробив у Національному банку – у найважливішій фінансовій установі країни. Він прийняв Національний банк у дуже складний період і велика його заслуга в тому, що він без особливих потрясінь виходив із найскладніших ситуацій. Досвід, знання, уміння, наполегливість, вольові якості дали йому можливість зробити внесок у справу фінансової стабілізації в країні та претендувати на високу посаду першого заступника Уряду,” – заявив Микола Азаров.

Водночас Микола Азаров побажав Ігорю Соркіну зберегти традицію ефективної взаємодії та наявне взаєморозуміння між Урядом і Національним банком України.

“Поки в державі існує злагоджена робота Президента, Уряду, Національного банку та більшості у Верховній Раді, ніяких потрясінь в країні не буде. Це аксіома,” – додав Микола Азаров.

Сергій Арбузов, у свою чергу, висловив упевненість, що під головуванням Ігоря Соркіна Національний банк продовжить традиції, що склалися в установі за останні 20 років.

“Я передаю свої справи фахівцю. Це та людина, яка своє життя присвятила Національному банку України. Це дуже показово. Я дуже радий, що Президент зупинив свій вибір на кандидатурі Ігоря Соркіна. Бажаю Вам, Ігоре Вячеславовичу, почати свою кар’єру керівника, продовживши її на максимально довгий час, та принести користь державі,” – заявив Сергій Арбузов.

Варто відзначити, що Ігор Соркін працює в системі Національного банку з 1996 року. Заступником Голови Національного банку України він працював з липня 2010 року до грудня 2012 року. З грудня 2012 року до сьогодні Ігор Соркін виконував обов’язки Голови Національного банку України.

“Для мене посада Голови Національного банку - це перш за все відповідальність. Відповідальність за виконання Національним банком завдань, поставлених Конституцією та законами, відповідальність за довіру народу, яку Національний банк отримав за останні роки, відповідальність за роботу банківської системи. Я і весь колектив Національного банку України повинні зробити все, щоб країна жила стабільно, курс нашої валюти був прогнозованим, а економіка розвивалась,” – наголосив Ігор Соркін.

Як відомо, 11 січня Верховна Рада України затвердила кандидатуру Ігоря Соркіна на посаду Голови Національного банку України, запропоновану Президентом України Віктором Януковичем, прийнявши відповідну постанову. Також Верховна Рада України проголосувала за звільнення Сергія Арбузова з посади Голови Національного банку України у зв’язку з його призначенням Першим віце-прем’єр-міністром України.


Біографічна довідка

Соркін Ігор Вячеславович

Народився 3 березня 1967 року в місті Донецьку. Має три вищі освіти, зокрема: у 1998 році закінчив Донецький державний університет за спеціальністю «Правознавство»; у 2006 році - Донецький національний університет, отримавши спеціальність «Банківська справа». Заслужений економіст України.

У системі Національного банку Соркін І.В. працює близько 16 років. Розпочав трудову діяльність економістом 1-ї категорії відділу банківського нагляду Донецького обласного управління Національного банку України, в якому пізніше він обіймав посади провідного та головного економіста, завідувача сектору, заступника начальника відділу, а з 2001 року - начальника відділу банківського нагляду Управління Національного банку України в Донецькій області.

В липні 2010 року призначений на посаду заступника Голови Національного банку України.

11 січня 2013 року Соркін І.В. обійняв посаду Голови Національного банку.

Одружений. Має сина.

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше