gototopgototop

Новини партнерів

Д. Фірташ за діалог малого та крупного бізнесу (фото)

PDFДрукe-mail

IMG_8761_ Про це голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ заявив під час зустрічі з керівниками великих підприємств, власниками малого та середнього бізнесу Чернівецької області.

«Візьміть будь-яку велику світову компанію – їхній бізнес збудовано на співпраці з малими та середніми підприємствами, це є їхньою основою», – сказав Дмитро Фірташ. Як приклад він навів автомобільний концерн «Тойота» і глобального лідера ІТ-ринку «Майкрософт».

Повідомила Головний чернівецький портал Прес-служба п. Фірташа.

У розвинутих європейських країнах малі та середні підприємства створюють близько 50% ВВП, а в Україні цей показник не перевищує 10 – 15%. «Ми разом повинні вирішити, як запустити цю машину, аби в нашій країні розвивався малий та середній бізнес», – додав голова ФРУ.

IMG_6539_

         Дмитро Фірташ відмітив, що Федерація роботодавців є майданчиком як для великого, так і для малого бізнесу. Голова ФРУ зауважив, що масштаб підприємства не має значення. «Не важливо, чи це двоє людей, десять, сто чи десятки тисяч. Будь-хто, хто дає роботу, є роботодавцем, це нова каста людей.

 

IMG_8349_

 За ці двадцять років утворився новий прошарок людей, якого раніше не було. Сьогодні ми з вами, по суті, маємо новий клас. Це є люди, які приймають рішення і готові за них відповідати», – сказав Дмитро Фірташ. «Працівникові байдуже, які ти маєш стосунки з податковою чи з владою. Людина виконує свою роботу і повинна отримувати зарплатню. Тому на базі Федерації ми створюємо ефективний майданчик для взаємодії бізнесу та влади», – відмітив Дмитро Фірташ.

IMG_8600_

Присутні на зборах бізнесмени підтримали ідею розвитку Федерації роботодавців України як єдиного майданчику для встановлення контактів між великими та малими підприємствами.

IMG_8549_

Зустріч з керівниками великих підприємств, малого та середнього бізнесу Чернівецької області було організовано з ініціативи глави Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа та губернатора Чернівецької області Михайла Папієва. На зустрічі були присутні понад 80 чільних підприємців та керівників промисловості регіону.

 Коментарі  

 
-1 #1 seruy . 09.02.2012 16:42
Те,що ви з Ахметовим почали фінансувати передвиборчу компанію ПР, не відверне вас від раскулачівання ,,СІМЬІ,,.Перший на плані переходу бізнесу до Януковича, буде той самий Фірташ. І ці статті цьому не заперешкоджають .
Цитувати
 

Читай нас

   rssvkontaktebatton

Потрібна допомога кожного!

В кінотеатрах міста:


Коріолан Коріолан
[ Переглядів:11 ]
Березневі іди Березневі іди
[ Переглядів:10 ]
Спочатку кохання, потім весілля Спочатку кохання, потім весілля
[ Переглядів:11 ]
Ми купили зоопарк Ми купили зоопарк
[ Переглядів:10 ]
Примарний гонщик 2
[ Переглядів:10 ]
Отже, війна Отже, війна
[ Переглядів:13 ]
Подорож 2 Подорож 2
[ Переглядів:56 ]
Зоряні війни. Епізод 1 3 D Зоряні війни. Епізод 1 3 D
[ Переглядів:57 ]
Ржевський проти Наполеона 3D Ржевський проти Наполеона 3D
[ Переглядів:186 ]
Той, хто пройшов крізь вогонь Той, хто пройшов крізь вогонь
[ Переглядів:142 ]

Новини Галузі Здоров'я:


Вівторок, 27 грудня 2011 11:38
Понеділок, 26 грудня 2011 10:00
Понеділок, 26 грудня 2011 08:25
Понеділок, 19 грудня 2011 07:58
Понеділок, 12 грудня 2011 13:54
Вівторок, 08 листопада 2011 14:19