gototopgototop

Новини партнерів

До Чернівецького УМВС завітали колядники (фото)

PDFДрукe-mail

 Milkol  Кажуть, як проведеш перші дванадцять днів нового року, так і будуть прожито  всі наступні місяці. Якщо це правда, то рік має бути для нас радісним і світлим, адже Різдвяні святки - це час веселощів, подарунків та гарного настрою.

    З давніх-давен однією з головних розваг на Різдво було колядування: діти і  дорослі вбиралися в святкові новорічні костюми і ходили по домівках, бажаючи господарям здоров'я, щастя.

    На  днях, із різдвяними колядками до Міністерства внутрішніх справ України завітали вихованці великої родини Свято-Вознесенського Банченського чоловічого монастиря, що знаходиться у Чернівецькій області.

    До  Києва діточок привіз багатодітний батько-опікун, настоятель Свято-Вознесенського чоловічого монастиря архімандрит Лонгін. Велика родина нараховує 309 дітей різного віку, а деякі з них навіть збудували свої власні сім’ї та будинки. До столиці України завітали 30 найспівочіших та найталановитіших представників цієї великої сім’ї.

DSC_4149.JPG DSC_4168.JPG DSC_4179.JPG DSC_4185.JPG DSC_4200.JPG

    Зустрічав малечу їх давній друг, Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко разом із заступниками та керівниками  різних структурних підрозділів  МВС України.

    Гості з Чернівців підготували невеличку  концертну програму для свого  старшого товариша, який допомагає  та підтримує маленьких янголят  вже не перший рік.

    Різдвяну  виставу маленьких акторів дорослі  глядачі дивились із великим задоволенням, посмішками на обличчях та замиранням у серці.

    Окрім виступу діти підготували для  свого наставника багато подарунків, серед яких були не тільки квіти  та короваї, а й різноманітні ікони  із зображеннями Ангела-охоронця, ікони  Різдва Христова, та інші.

    Віталій Захарченко, в свою чергу, презентував гостям від свого імені та колегії Міністерства комп’ютерну техніку та солодкі подарунки, які керівники Апарату разом дарували малечі.

    Яскраві та щасливі усмішки як діточок, так  і дорослих відображені на фотокартках, назавжди залишаться у пам’яті кожного з присутніх та в альбомах як Міністерства внутрішніх справ, так і великої родини Свято-Вознесенського Банченського чоловічого монастиря. 

УЗГ МВС УкраїниЧитай нас

   rssvkontaktebatton

Потрібна допомога кожного!

В кінотеатрах міста:


Коріолан Коріолан
[ Переглядів:11 ]
Березневі іди Березневі іди
[ Переглядів:10 ]
Спочатку кохання, потім весілля Спочатку кохання, потім весілля
[ Переглядів:11 ]
Ми купили зоопарк Ми купили зоопарк
[ Переглядів:10 ]
Примарний гонщик 2
[ Переглядів:10 ]
Отже, війна Отже, війна
[ Переглядів:13 ]
Подорож 2 Подорож 2
[ Переглядів:56 ]
Зоряні війни. Епізод 1 3 D Зоряні війни. Епізод 1 3 D
[ Переглядів:57 ]
Ржевський проти Наполеона 3D Ржевський проти Наполеона 3D
[ Переглядів:186 ]
Той, хто пройшов крізь вогонь Той, хто пройшов крізь вогонь
[ Переглядів:142 ]

Новини Галузі Здоров'я:


Вівторок, 27 грудня 2011 11:38
Понеділок, 26 грудня 2011 10:00
Понеділок, 26 грудня 2011 08:25
Понеділок, 19 грудня 2011 07:58
Понеділок, 12 грудня 2011 13:54
Вівторок, 08 листопада 2011 14:19