gototopgototop

Новини партнерів

Котлован на вулиці Шухевича нарешті засипали (фоторепортаж)

PDFДрукe-mail

dsc0353Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин знов відвідав вулицю Шухевича, де тривають дорожні роботи на місці виритого восени котловану. Нагадаємо, попередній раз Віталій Михайлович був тут 22 березня і дав доручення засипати котлован до 10 квітня.


Наразі котлован зарито. За словами керівника підрядної організації ТОВ «Промітех» Олега Венгреновича, в яму засипано 1600 кубометрів гравію на суму більше 200 тис. грн. Як стверджують спеціалісти, за технологією ведення дорожніх робіт такий великий шар ґрунту (а нині його товщина складає 6 метрів) має «просісти», тому поки відкрити проїзд цією вулицею ще неможливо.

«На даний момент всі комунікації в цій частині прокладені, – зазначив у розмові з журналістами Віталій Михайлішин, – задачею номер один було прокласти нові комунікації та засипати котлован. Це зроблено, тепер будемо рухатись далі».


Нагадаємо, восени 2011 року на вул.Шухевича розпочались роботи із заміни комунікацій. Але вони затягнулись, адже саме на місці «розкопок» проходять високовольтні дроти, які живлять весь проспект Незалежності, і саме під ними мав проходити шлях комунікацій. Тож розкопувати грунт в цьому районі довелося на досить велику глибину. Потім підрядника затримали морози. Роботи на вул.Шухевича відновилися одразу після розмерзання землі.

dsc0353.jpg dsc0349.jpg dsc0361.jpg dsc0367.jpg dsc0399.jpg


Нові підприємства в каталозі

1. ricogermut
    Адреса: http://www.rqytxtjyvu.com/
    Телефон: kaprtubd
2. kpoghnbjwu
    Адреса: http://www.ebfrmcsvqf.com/
    Телефон: vqfefopc
3. http://ccbuugfceaar.com/
    Адреса: oNMgsqiDEOupWl
    Телефон: 98999175498
4. runluqoyxm
    Адреса: http://www.xcccjhyrij.com/
    Телефон: werkejni
5. hpmpwof
    Адреса: http://theeliteporn.com/
    Телефон: hpmpwof
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:

Мистецтво кохати Мистецтво кохати
[ Переглядів:29 ]
Літо. Однокласники. Кохання Літо. Однокласники. Кохання
[ Переглядів:27 ]
Відважна 3D Відважна 3D
[ Переглядів:24 ]
Татусі без шкідливих звичок Татусі без шкідливих звичок
[ Переглядів:89 ]
Шеф Шеф
[ Переглядів:157 ]
Мадагаскар-3 3D Мадагаскар-3 3D
[ Переглядів:124 ]
Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новину