З Калинки вивезли більше 2 тисяч вантажівок снігу (фото)


Нравится

З моменту перших снігопадів і до сьогоднішнього дня не припиняються роботи по прибиранню снігу з “Калинівського ринку” м.Чернівці. У найбільш складні погодні умвои до роботи залучалось понад 150 працівників комунального підприємства . З 9 грудня щоденно сніг прибирають від 10 до 30 одиниць техніки.

З Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігу

“Сьогодні тривають роботи в одному з секторів де залишилась невилика кількість снігу, всі інші 6 торгових секторів, у тому числі автомобільні стоянки, розчищені і сніг вивезений з ринку, розповідає генеральний директор КП МТК “Калинівський ринок” Руслан Сербінчук. - Всього з 9 грудня з ринку ми вивезли 2067 вантажівок снігу. Враховуючи, що у нас працювали вантажні автомобілі вантажопід'підємністю 10 та 20 тонн, в загальному ми вивезли майже 30 тисяч тон снігу.

З Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігу

Ми не зважали на скептичні настрої деяких підприємців, щодо того, що ми не справимось з такою кількістю снігу, а навпаки показали, що готові до будь-якої погоди, і в нас достатньо сил та засобів для забезпечення повноцінної роботи ринку.”

З Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігу

Також впродовж снігопадів цілодобово прибиралась грейдером та снігоприбиральною машиною і посипалась соляно-піщаною сумішшю вулиця Калинівська від Хотинської до Московської олімпіади, за яку відповідає комунальне підприємство “Калинівський ринок”, а також вулиці Ткачука та Рокитнянська. Як результат, навіть у самі складні погодні умови на них майже не було заторів, і ні на мить не припинявся рух транспорту, в тому числі і громадського.

З Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігуЗ Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігуЗ Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігуЗ Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігуЗ Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігуЗ Калинівського ринку вивезли сотні тонн снігу

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Світ Доріг. Туристична...
Назва: Світ Доріг. Туристична агенція
Адреса: Університетська,11
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ...
Назва: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬК...
Адреса: вул. Нагірна, 7
Rent Car Chernivtsi
Назва: Rent Car Chernivtsi
Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
Детальніше