gototopgototop

Ніжність
Оригінальна назва: La délicatesse
Кінотеатр Кінотетар "Чернівці"
Режисер: Давид Фонкинос, Стефан Фонкинос
В ролях:
Одрі Тоту, Франсуа Даміенс, Одрі Флер, Піо Мармай, Мелані Берньє, Аріан аскарид, Крістоф Малавуа, Жозефін де Мо, Бруно Т
Жанр:

мелодрама, комедія

Трейлер:
Час показу: Мала зала Сеанси: 15.00, 20.50
 
Сюжет:

Наталі була безмірно щаслива - їй життя дарувала тільки позитивні емоції. Люблячий чоловік, престижна робота - що ще потрібно молодій дівчині? Але одного разу чоловік відправився на пробіжку і звідти вже не повернувся. В ході пошуків і розслідувань було встановлено, що він потрапив під машину і трагічно загинув. Наталі страждає від відчаю і занурюється в депресію.

Вона змінює роботу і влаштовується в нову компанію. Тут присутнє хоч якесь розмаїття, працюють молоді і привабливі чоловіки. Але увагу на дівчину звертає персонаж зовсім іншого плану - Маркус, родом зі Швеції. Це скромний, боязкий, невпевнений і тихий чоловік, якого влаштовує його місце в житті і тому він не прагне нікуди вище. Красою Маркус теж не блищить, а от Наталі, славна і симпатична, його зачарувала.

Кохання у першого погляду змушує хлопця йти на несподівані вчинки. Наталі, здавалося б, нічого цього не помічає. В один із днів вона ненароком цілує Маркуса, абсолютно не надаючи своїй дії ніякого підтексту.

А от для хлопця - це вже надія. З цього моменту його думки тільки про Наталі. Але чи вдасться незграбному та смішному шведу підкорити серце молодої колеги?

Примітно, що головний герой з'являється лише на 30-й хвилині фільму, у сцені з поцілунком.

Голос:
 
0/10 ( 0 Голосів )
Переглядів: 32
Трейлер: 0 Рецензія: 0 Відгуки: 0

Другие фильмы Також...
Copyright © 2006-2009 Joomitaly.com - Powered by SILOOS