Вівторок, 18 Червня 2013
11:05:50

Політика

Кінотеатр "Чернівці" знову без директора

Директор кінотеатру "Чернівці" Інга Маковецка, яку півроку тому особисто призначив на цю посаду секретар міської ради Віталій Михайлішин, звільнилася за власним бажанням.

Детальніше...

Папієв: робота дежавних службовців має бути ефективнішою

Керівник виконавчої влади Михайло Папієв сьогодні, 14 червня, провів робочу нараду за участю голів районних державних адміністрацій, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Він наголосив, що робота кожного відомства та державного службовця має бути якісною та націленою на покращення добробуту буковинців.

Детальніше...

Молдова хоча ввести штрафи для іноземців з Придністров'я

Молдова має намір штрафувати іноземців, які приїжджають з невизнаної республіки Придністров'я, не проходячи при цьому реєстрацію в компетентних органах Молдови. Молдавський уряд, як передає Moldnews, вже схвалив відповідні поправки до Кодексу про правопорушення.

Детальніше...

На Буковині трапився акт вандалізму

В ніч з 13 на 14 червня поточного  року в смт Глибока сталася  вкрай ганебна подія, яка засвідчила намагання цілком певних політичних сил збурити громадсько-політичну ситуацію в краї та, врешті решт, завадити процесу євроінтеграції України. Невідомі пошкодили погруддя Міхая Емінеску, відкриття якого планується в суботу, 15 червня, в день смерті великого поета.

Детальніше...

Папієв разом з депутатми їздить по Буковині

У рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв та народні депутати України сьогодні, 13 червня, ознайомились з роботою та виробничими потужностями приватного підприємства «Артон». 

Детальніше...

Папієв поїхав у відрядження закордон

Протягом 6-11 червня голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв перебуватиме з робочої поїздкою в окрузі Швабія федеральної землі Баварія (Німеччина). У рамках візиту запланована участь керівника виконавчої влади краю у заходах з нагоди 60-річного ювілею округу Швабія та 25-ї річниці підписання Угоди про партнерство між округом та департаментом Майєнн (Франція).

Детальніше...

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше