Середа, 19 Червня 2013
03:29:39

Фоторепортажі

В Чернівцях вшанували Івана Миколайчука (фото)

15 червня представники влади, громадські діячі та діячі культури прийшли до меморіальної дошки Івана Миколайчука у Чернівцях, щоби покласти квіти на честь 72-річчя від дня народження актора. Заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Віталій Темерівський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради Олександр Паскар, начальник обласного управління культури Іван Петрусяк, друзі та соратники з Києва вклонилися пам’яті буковинського генія.

Детальніше...

В Чернівцях відремонтували 18 вулиць

У 2013 році на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності м. Чернівців виділено 61,0 млн. грн. (в 2012 році освоєно 42,3 млн. грн.), в тому числі: на погашення заборгованості – 5,2 млн. грн., на утримання доріг – 15,8 млн. грн., на поточний ремонт доріг – 11,2 млн. грн, на будівництво, реконструкцію і капітальний ремонт доріг – 26,7 тис. грн., капітальний ремонт міжбудинкових проїздів -2,1 млн. грн.

Детальніше...

Мотоперегони у Чернівцях виграв голандсько-латвійський екіпаж (фото)

На трасі МСЦ «Суперкрос» у Чернівцях 19 травня завершився другий етап чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах із колясками. 

Детальніше...

До Дня Перемоги в Чернівцях пройшов святковий концерт (фото)

9 травня, у Центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбувся святковий концерт для усіх чернівчан з нагоди Дня Перемоги.

Детальніше...

Михайлішин перевіряє як ремонтують чернівецькі дороги (фото)

 

Тільки-но стабілізувалася погода, комунальники розпочали ремонтні роботи на вулицях міста. Секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин практично щодня об’їжджає усі об’єкти та прискіпливо перевіряє роботу підконтрольних йому служб.

Детальніше...

Береги р.Прут чистять від сміття (фото)

 

Вчора, 18 квітня, у рамках заходів по проведенню весняної толоки з благоустрою та санітарної очистки міста і проекту «Зроби Україну чистою» близько 200 осіб прибирали береги річки Прут в районі нового мосту на об’їзній дорозі.

Детальніше...

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше