Середа, 18 Вересеня 2013
02:53:07

Чернівчанин відповість за злочин скоїний 9 років тому

14.09.2012 року до прокуратури області надійшло повідомлення з УКР УМВС України в Чернівецькій області про одержання інформації з Відділу поліції УМВС Російської Федерації  (м. Брянськ)  про затримання громадянина України Атеса Миколи Миколайовича, 20.09.1985 року народження, який розшукувався  правоохоронцями Буковини.
 
-Ініціатором його розшуку  був слідчий відділ  Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, - розповідає старший прокурор прокуратури Чернівецької області з міжнародно-правових доручень Андрій Гуменюк. -  У провадженні слідчих  перебувала кримінальна справа, порушена ще 01.06.2004 року відносно Атеса М.М. по факту вчинення грабежу. Досудовим слідством було встановлено, що 31.05.2004 року приблизно о 3-й годині  ночі чернівчанин, перебуваючи на розі вулиць Богомольця та Головної, безпричинно з хуліганських мотивів  з особливою зухвалістю наніс громадянину Т. більше п’яти ударів в  обличчя, спричинивши  фізичний біль та тілесні ушкодження. Крім цього,  викрав  особисте майно потерпілого - мобільний телефон.
 
Та оскільки  Атес М.М. ухилявся від явки до органів слідства 11.09.2004р. його оголосили  у  розшук. Згодом було порушене  питання про його видачу з Російської Федерації, де був затриманий, для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинений злочин.
 
Вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці від 18.04.2013р.  Атеса М.М. визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.186 (грабіж) КК України, і призначено  покарання -  шість місяців арешту.
Вирок Шевченківського районного суду набрав законної сили 18 травня 2013 року.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар Анонімно, або за допомогою соціальних мереж

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше