Неділя, 6 Жовтень 2013
12:52:00

Міська рада "намахлювала" з землею на 1,24 млн.

Співробітники Управління СБ України в Чернівецькій області виявили численні факти порушення земельного законодавства у 2007-2008 роках з боку службових осіб міської ради одного з районних центрів області, що спричинило збитки державним інтересам на суму понад 1,24 млн. гривень. 
 
Перевіркою, ініційованою співробітниками СБУ із залученням працівників Держфінінспекції краю, встановлено, що всупереч вимогам земельного законодавства посадовцями міськради з перевищенням наданих  повноважень у зазначений період були прийняті рішення про передачу безоплатно у власність громадянам 40 земельних ділянок з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлових будівель та споруд». Оскільки всі земельні ділянки розташовані на землях, що офіційно не входять до меж міста, законних повноважень щодо розпорядження ними у міської ради не було.
 
За висновками незалежних фахівців, експертна оцінка земельних масивів  площею близько 4 га, відчужених внаслідок  протиправних дій посадовців, становить  1 243 тис. гривень. 
 
Слідчим УСБУ інформацію внесено до ЄРДР, зареєстровано 3 кримінальних правопорушення, передбачених ч. 3 ст. 365 КК України  (перевищення влади або службових повноважень). Матеріали провадження  за підслідністю передані до органів МВС. Наразі здійснюється досудове розслідування. 
 
 
Прес-служба УСБУ в Чернівецькій області

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше