gototopgototop

На Буковині солдат втік з військової частини та грабував людей

Дезертиру дали 6 років

Дезертиру дали 6 років

На Буковині суд засудив до 6 років позбавлення волі 20-річного жителя села Ржавинці Заставнівського району. Хлопець втік з військової частини, переховувався у лісі та обкрадав обійстя місцевих селян.  Про це повідомили у прес-службі Територіального управління Державної судової адміністрації України у Чернівецькій області.

Минулого року в кількох населених пунктах Заставнівського та Хотинського районів мала місце серія крадіжок – незнайомець проникав до приватних будинків і привласнював заощадження в іноземній та національній валютах, побутову техніку та засоби зв’язку, продукти харчування та домашню живність (кролі, кури та індики).

Правоохоронці затримали 20-річного жителя села Ржавинці Заставнівського району, який, як з’ясувалося, перебував у всеукраїнському розшуку як дезертир.

Юнак, провівши близько місяця на дійсній військовій службі, ще у березні 2011-го самовільно залишив територію частини, що дислокується під Києвом, і переховувався у лісовій місцевості рідних країв.

У ході розслідування кримінальної справи було встановлена причетність молодого чоловіка до 11 крадіжок різноманітного майна на 44888 гривень.

Суд засудив хлопця за дезертирство та крадіжки до 6 років позбавлення волі. Суд також зобов’язав його відшкодувати заподіяні людям матеріальні збитки.
Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні кримінальні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.

Я вже їду!!!