Розробка та просування сайтів

На Буковині вбиця отримав умовно


Нравится

28 грудня 2012 року Кіцманський районний суд Чернівецької області розглянув у відкритому судовому засіданні резонансну кримінальну справу по обвинуваченню 29-річного азербайджанця Рустама А. у вчиненні злочину, передбаченого п.12 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) КК України. І дійшов висновку, що дії підсудного слід кваліфікувати за ч.4 ст.296 (хуліганство) КК України. А згодом виніс вердикт: Рустама А. визнати винним у вчиненні злочину та призначити покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Однак, на підставі ст.75 КК України засудженого звільнити від призначеного покарання з трирічним випробуванням.

Коротко нагадаємо суть справи. У ніч з 1 на 2 квітня 2012 року у Чернівцях на території готельно-ресторанного комплексу «Графська садиба» між кількома відвідувачами виник конфлікт, який переріс у бійку. В результаті цього 28-річний житель обласного центру отримав ножове поранення грудної клітини, внаслідок чого помер у лікарні швидкої медичної допомоги. Причиною конфлікту стало боргове зобов’язання Рустама перед жителькою Чернівців, яка також була присутня на місці події. За даним фактом відносно затриманого громадянина Азербайджану працівники органів внутрішніх справ порушили кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України. Двом іншим учасникам цієї бійки – батькові і брату затриманого - вдалося втекти і тривалий час вони перебували у розшуку. На даний час і ці два фігуранти кримінальної розборки уже затримані правоохоронцями Азербайджану. Нині вирішується питання про їх екстрадицію в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності.

Що ж до винесеного Кіцманським райсудом вироку, то прокуратура його вважає таким, що не відповідає скоєному. Тому й оскаржила в апеляційному порядку.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше