Середа, 18 Вересеня 2013
01:17:00

"Пограбувати за 45 секунд":чернівецький аналог голівудського бойовика

Пограбування за 45 секунд. У Чернівцях посеред білого дня до приміщення одного з відділень Ощадбанку увірвалося двоє чоловіків, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, вони розбили захисну конструкцію, взяли з собою всі гроші, які були на столах перед касирами та втекли. Нападників міліція досі розшукує, оскільки затримати "по гарячих слідах" їх не встигли. Правоохороні також шукають очевидців події.

Олександр Хмель, журналіст: "Відділення Ощадбанку №034 не працює у зв’язку із технічними причинами. Отримати пенсію можна у відділенні по вулиці Червоноармійській біля онколікарні» - ось таке повідомлення тут з'явилося після того, коли у середу в післяобідню пору пограбували цей банк".

У кількох метрах від пограбованого відділення працює Галина Іванівна. Жінка пригадує, три роки тому тут уже був такий випадок, злочинця швидко відшукали. Тепер знову все повторилося, щоправда, нападників ще шукають.

Галина СТЕФАНИК, бібліотекар: «Проходила читачка наша, повернула сюди і каже, що тут знову пограбували касу. Я виглянула у вікно і побачила вже міліцію, машини їхні були. Щось там розбирали. Потім уже ввечері люди говорили, що при нападі стріляли. Чи дійсно, чи це домисли?»

Злочинців було двоє, в приміщення Ощадбанку вони увірвалися у чорному одязі та масках. В руках одного була кувалда, у іншого предмет, схожий на пістолет. У міліції пізніше припустили, це була пневматична, а не вогнепальна зброя. Діяли нападники злагоджено – один стріляв угору, інший – намагався розбити скло каси та проникнути до сейфа.

Руслан ДОМНІЦАК, начальник карного розшуку УМВС області: «Під час скоєння розбою один із них застосував для пошкодження вікна кувалду, яку напевно, придбав на ринку чи в одному з магазинів Чернівців. Однак, за короткий проміжок часу злочинці не змогли знайти ключ та відкрити сейф. Тому заволоділи коштами, які були в одному зі столів».

Багато людей на той час у відділенні не було. Лише жінка, яка прийшла оплатити компослуги та двоє касирів, котрі при скоєнні нападу встигли натиснути тривожну кнопку. На щастя, ніхто із них ушкоджень при розбої не зазнав.

Петро УРСУЛЯК, начальник відділу банківської безпеки обласного управління АТ «Ощадбанк»: «Зважаючи на те, що керівництвом банку було зроблено і виконано всі вимоги Нацбанку щодо технічного захисту приміщень банків, персонал відділення діяв чітко та злагоджено. Вони вчасно звернулися по допомогу до ДСО, яке прибуло на об’єкт у встановлений час. Хотілося б звернути увагу і висловити занепокоєння тим, що більшість ЗМІ від учора поширили неперевірену інформацію щодо суми викрадених коштів. З відділення було викрадено 9 тисяч гривень».

Руслан ДОМНІЦАК, начальник карного розшуку: «Одразу, коли наші співробітники здійснили виїзд, першочергова інформація від працівників банку була про те, що в приміщенні операційної кімнати є близько 20-ти тисяч гривень. Персонал установи ж не бачив всіх дій, тому і перша сума така названа була. Насправді ж, зловмисники прихопили з собою 9 тисяч гривень».

З грошима нападники поки що у бігах. У міліції вже відкрили кримінальне провадження, якщо злочинців упіймають, їм світить від 7 до 12 років позбавлення волі.

Олександр ХМЕЛЬ. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар Анонімно, або за допомогою соціальних мереж

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше