Неділя, 25 August 2013
04:22:10

В буковинському коледжі "крали" стипендії у дітей-інвалідів

Під час перевірки законності призначення, нарахування та виплати матеріального забезпечення дітям-інвалідам та дітям, які за станом здоров’я перебувають в академічних відпустках, прокуратурою м. Чернівців встановлено, що в одному із коледжів обласного центру стосовно окремих студентів вказані нарахування проводилися з порушеннями.
 
Як інформує Роман Маренін, прес-секретар прокурора м.Чернівців частину соціальної стипендії за період з травня по жовтень 2012 року, через порушення порядку її призначення та виплати, недоотримала учениця коледжу – дитина з особливими потребами.
 
 
Також недоотримала належну за чинним законодавством матеріальну допомогу інша студентка-інвалід, котра навчалась у цьому ж коледжі, але за станом здоров’я перебувала в академічній відпустці за медичними показаннями.
 
За результатами перевірки прокуратурою м. Чернівців до керівництва навчального закладу внесено подання про усунення виявлених порушень законодавства України щодо соціального захисту дітей, причин та умов, що їм сприяли. Вимоги, вказані в документі реагування, навчальним закладом задоволені у повному обсязі – заборгованість із соціальних виплат дітям-інвалідам погашено.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше