Неділя, 25 August 2013
04:14:01

В Чернівецькій податковій знайшли хабарника високого рівня

В Чернівцях на хабарі затримали ще одного чиновника. Ним виявився начальник відділу міської інспекції Міністерства доходів і зборів головного управління Чернівецької області, в обмін на хабар чиновник обіцяв посприяти, аби одного з директорів приватного підприємства не притягнули до відповідальності.

Хабар в обмін на послугу. В Чернівцях затримали начальника відділу міської інспекції Міністерства доходів і зборів головного управління Чернівецької області. Він вимагав хабар у сумі 1200 доларів за не притягнення до відповідальності приватного підприємця. За цією справою була проведена відповідна перевірка та складений акт, за змінення зазначеного документу на користь підприємця посадовець і вимагав грошову винагороду. Одержання хабара проводилося в 2 етапи. За день до затримання була надана перша частина грошей в сумі 500 доларів, решта 700 чиновник одержав наступного дня, тоді працівники УДСБЕЗ і затримали не чистого на руку посадовця.

Олег Степенюк, заступник начальника УДСБЕЗ УМВС в області: «Затримання відбувалось поряд із службовим приміщенням міністерства доходів і зборів, після його затримання гроші було відшукано і долучено до матеріалів кримінального провадження. Наразі кримінальне провадження розслідується прокуратурою Чернівецької області».

Наразі проти посадовця порушена кримінальна справа, йому загрожує позбавлення волі строком від 8ми років, а допоки чиновник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Олег Степенюк, заступник начальника УДСБЕЗ УМВС в області: «В плані оперативного відпрацювання, в плані проведення оперативних заходів він уже давно був у полі зору працівників УДСБЕЗ. В нас на службі вже досить такі професійні працівники і ми особисто проводимо дані заходи без залучення інших підрозділів».

З початку року працівниками УДСБЕЗ УМВС в області було зафіксовано 29 фактів одержання посадовцями хабарів, 70% кримінальних проваджень вже скеровані до суду.

 Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше