Середа, 25 Вересеня 2013
18:08:32

В Україні почав продаватись Sony Xperia Tablet Z

Планшетний комп'ютер Sony Xperia Tablet Z у вологозахищеному корпусі став доступний для придбання на території нашої країни. В Україну він привезений в трьох різних комплектаціях, що відрізняються умінням працювати в стільникових мережах різних поколінь і місткістю вбудованого накопичувача.
 
Вже відомо, що базова версія Xperia Tablet Z оцінена в 6 тис. гривень, і в стільникових мережах вона не працює. Зате у неї є модуль Wi-Fi і 16 Гбайт вбудованої пам'яті. За 6.5 тис. грн.рублей можна отримати 32-гігабайтний накопичувач, але як і раніше без радиомодуля, а от за 7 тис. планшет буде запропонований вже з можливістю підключення до мереж 3G і LTE, тобто стати як надежный телефон для українця. Правда, обсяг пам'яті знову зменшиться до 16 Гбайт.
 
Основною відмінністю Sony Xperia Tablet Z від інших сучасних планшетів є захищеність від потрапляння всередину нього вологи і пилу при збереженні мінімальної товщини корпусу - вона склала всього 7 міліметрів. При бажанні з комп'ютером можна працювати під водою на глибині до 1 метра. Там він зможе пробути до 30 хвилин.
 
Характеристики нового японського планшета, як основні, так і додаткові, в цілому непогані: Sony Xperia Tablet Z пропонується з процесором Qualcomm Snapdragon S4 Pro на базі чотирьох обчислювальних ядер і двома камерами - фронтальною на 2 мегапікселя і основною 8-мегапіксельною. Остання комплектується матрицею Exmor R зі зворотним підсвічуванням. Об'єм вбудованої пам'яті збільшується за допомогою карток формату microSD, доступних в будь-якому комп'ютерному магазині. Управляється планшет операційною системою Google Android 4.1. Jelly Bean з можливістю подальшого апдейта до нових версій і доступом до каталогу додатків Google Market.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login