gototopgototop

Новини партнерів

Буковина готова до євроінтеграції

Політика

Papiev«За показником індексу регіонального людського розвитку Буковина зайняла перше місце в Україні, тому, якщо ми кажемо про впровадження європейських стандартів життя, то розрахунок рівня життя варто проводити згідно з ООНівськими та європейськими методиками, - сказав Михайло Папієв. – Методика, за якою було проведено рейтингове оцінювання індексу людського розвитку по регіонах України сприймається науковою громадськістю і адаптована до світових стандартів». За словами голови облдержадміністрації, там 33 показники, 6 блоків і якраз по цих показниках і блоках Чернівецька область визнана лідером серед регіонів України за інтегральним індексом людського розвитку.

Михайло Папієв відзначив, що минулоріч Чернівецька область вперше за 16 років незалежності показала позитивну демографічну динаміку: в регіоні народжуваність перевищила смертність, збільшилась тривалість життя чоловіків та жінок. За методикою також оцінювались показники економічного розвитку, рівень заборгованості по заробітній платі - нині вона становить 184 тис. гривень і є найменшою серед інших регіонів держави,  динамікою зростання заробітної плати – на Буковині її темпи найвищі в Україні. «Це налаштовує на подальшу ще наполегливішу працю», - наголосив Михайло Папієв.
Глава облдержадміністрації сказав, що важливий фактор високої рейтингової оцінки регіону - показник добробуту, комфортність життя буковинців. За його словами, навіть якщо взяти зарплату і офіційні доходи населення, то вони справді невеликі, але трудові мігранти підтримують своїх дітей, свої сім’ї, і, таким чином, реальний рівень життя мешканців області досить високий.  Звичайно, вважає голова облдержадміністрації, треба підтягнути показники по ринку праці, по безробіттю, освітній сфері, і крайова влада працює над вирівнюванням цих диспропорцій. «Чернівецька область – екологічно чиста область, Європа в мініатюрі. І коли кажемо, що Буковина - то край, де варто жити, то для цього є підстави: окрім офіційних показників, це підтверджується реальним станом речей та самим життям буковинців. Я за це вдячний усім землякам, і гордо кажу, що я –буковинець!», - підсумував Михайло Папієв.


Нові підприємства в каталозі

1. http://balveaqtsovp.com/
    Адреса: AVJyObegudGfdxkXPVg
    Телефон: 11813571033
2. http://kyqjdfrvnlum.com/
    Адреса: PlCiWSyWxnjVgrE
    Телефон: 13763908561
3. http://tahacwlqmesf.com/
    Адреса: yLieEEbjknaneDmsGy
    Телефон: 71271064714
4. http://wearkbfrjtjv.com/
    Адреса: QdRvOudLlcGlqR
    Телефон: 30023952175
5. easmowxvna
    Адреса: http://www.tvuwepxmfu.com/
    Телефон: vovtniii
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:

Мистецтво кохати Мистецтво кохати
[ Переглядів:46 ]
Літо. Однокласники. Кохання Літо. Однокласники. Кохання
[ Переглядів:44 ]
Відважна 3D Відважна 3D
[ Переглядів:39 ]
Татусі без шкідливих звичок Татусі без шкідливих звичок
[ Переглядів:100 ]
Шеф Шеф
[ Переглядів:166 ]
Мадагаскар-3 3D Мадагаскар-3 3D
[ Переглядів:132 ]
Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новину