Чернівецька молодь зіграла в "російську рулетку"

Чернівецька молодь зіграла в "російську рулетку". Активісти євромайдану провели на Центральній площі міста імпровізований флеш-моб, де продемонстрували всі можливі недоліки вступу до Митного Союзу. Студенти зазначають, - українська влада намагається затягнути Україну до союзу з Росією, попри бажання громадян стати частиною європейської спільноти.

Півтора десятка активістів молодіжних опозиційних осередків краю зібралися біля пам’ятника Шевченкові та продемонстрували своє ставлення до прагнень української влади приєднатися до МС. З імпровізованих коробок розкладених в російських кольорах, активісти діставали різноманітні речі. За словами організаторів, молодь не хоче, щоб подібне стало реальністю в Україні.

Одна із коробок навіть зацікавила чотирилапих друзів. Собака щосили намагалася вчепитися в коробку. Як виявилося, там знаходилися портрети Януковича, Путіна та Лукашенка.

Олександр Бербека, лідер "Батьківщина молода": "Ми хотіли показати, що з Україною може трапитися, якщо ми вступимо в МС. Ті мантри, що говорить ПР зараз, що нам буде краще це все є насправді слова. такими, банальними коробками ми показали, загрозу для українського народу".

Молоді люди розповіли, що Україні загрожують реальні небезпеки при вступі до МС. Оксана Білик знає як вберегтися від зазіхань олігархічної влади та Росії.

Загалом же, організатори переконані - проблема не в росіянах. Проблема в немудрих політиках. Україна ж, на думку Олександра Бербеки буде частиною європейської спільноти, а Росія залишиться нашим стратегічним партнером.

Олександр Коркоіл. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1001 

людина читає наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше