Розробка та просування сайтів

Чернівецьких свободівців почали викликати на допити


Нравится

Депутатів Чернівецької обласної ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Віталія Мельничука та Назара Горука допитують правоохоронці. Виклики до міліції та прокуратури пов’язані з подіями, які мали місце під час візиту до Чернівців керівника МЗС Росії Лаврова.

Зокрема, 17 січня на допит до міліції викликали Віталія Мельничука. 23 січня у обласній прокуратурі допитують Назара Горука, повістку про виклик йому вручили вранці. Наразі свободівців допитують як свідків.

Як зазначив Назар Горук, свободівці не вбачають жодних підстав для відкриття кримінальної справи з приводу завдання тілесних пошкоджень невідомому правоохоронцю під час подій 13 січня у Чернівцях. «Я хотів би нарешті побачити того «побитого свободівцями міліціонера». Хотілося б аби нам влаштували очну ставку», - зазначив депутат.

Він додав, що на відео, яке розповсюджене в інтернеті чудово видно хто кого насправді кривдив. «Досі невідомо хто ті молодики у цивільному, невідомо хто ті люди, які понищили державні та партійні прапори», - наголосив Назар Горук.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Світ Доріг. Туристична...
Назва: Світ Доріг. Туристична агенція
Адреса: Університетська,11
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ...
Назва: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬК...
Адреса: вул. Нагірна, 7
Rent Car Chernivtsi
Назва: Rent Car Chernivtsi
Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
Детальніше