П'ятниця, 21 Червня 2013
08:38:55

Молдавани бояться за свою територію


moldovaКолишній прем'єр-міністр Молдови Мірча Друк твердо впевнений, що Україна хоче розширити свою територію за рахунок Придністров'я і Молдови.

"Сьогоднішня тактика Україна - переробити за допомогою Шевчука (президент Придністров'я) молдавську державу, а потім захопити всю Бессарабію", - сказав він в інтерв'ю румунському журналу jurnalul.ro "Загроза того, що подібне може статися, цілком реальна. В 1990 році в Придністров'ї проживало 700 000 чоловік. Сьогодні офіційно там 500 000, і 200 тисяч з них перебувають на заробітках закордоном. Серед решти 300 000 (приблизно один район Бухареста), 162 тисячі проголосували за Шевчука.

А це практично всі етнічні українці Придністров'я", - говорить екс-прем'єр Молдови. "Думаю, тепер вони перетягнуть регіон на бік України, замість Росії. Але, крім цього, боюся, що Україна хоче розширити свій вплив на територію всієї Бессарабії. І в 1990-х вона хотіла того ж. Українці навіть не захотіли віддати нам в концесію частину порту Рені, щоб у нас був вихід до моря. Вони завжди хотіли нас ізолювати, щоб здійснювати тотальний контроль", - розкриває таємні плани Києва Мірча Друк.

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше