На Буковині депутати хочуть впровадити кримінал за голосування чужою карткою


Нравится

Депутат Чернівецької облради Микола Салагор зареєстрував проект рішення облради щодо криміналізації неособистого голосування депутатів на пленарних засіданнях.

Про це повідомили в прес-службі обласної організації «Фронту змін».

Депутат Микола Салагор пропонує додати до Регламенту обласної ради наступне: «У випадку вчинення діяння, голосування депутатом обласної ради за іншого депутата обласної ради, за своїми ознаками є нічим іншим, як перевищення влади і службових повноважень, відповідальність за яке встановлено ст.365 Кримінального Кодексу України».

Проектом рішення пропонується видача електронних карток під розпис кожному депутату, заборонення видачі та передачі електронних карток іншим депутатам обласної ради, забезпечення права депутата на перевірку його пульта для голосування.

Також депутат Микола Салагор пропонує в проекті рішення вести обов’язкову реєстрацію депутатів після кожної перерви, оголошеної в роботі пленарного засідання, а також забезпечити перереєстрацію депутатів на вимогу керівника фракції чи керівника депутатської групи.

Проект рішення, поданий депутатом Миколою Салагором, оприлюднений на сайті Чернівецької обласної ради 15 січня 2013 року.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Світ Доріг. Туристична...
Назва: Світ Доріг. Туристична агенція
Адреса: Університетська,11
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ...
Назва: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬК...
Адреса: вул. Нагірна, 7
Rent Car Chernivtsi
Назва: Rent Car Chernivtsi
Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
Детальніше