gototopgototop
cherrut1111
На 19:30 Ускладнено рух по вул.Комарова.
                                                                                                                                                                    rekllogobaner18

На Буковині кандидат покінчив з життям не через програш на виборах

vkontaktesmall facebanntweetti
Кандидат покінчив з життям через хворобу

Кандидат покінчив з життям через хворобу

На Буковині покінчив життя самогубством кандидат-самовисуванець Володимир Токарюк. Поповзли чутки, що причина - програш на виборах, але близькі кажуть - покійний наклав на себе руки через невиліковну хворобу.

Трагедія розігралася 29 жовтня в Сторожинецькому районі Буковини, де по 202-му виборчому округу балотувався самовисуванець, місцевий бізнесмен - 59-річний Володимир Токарюк. У цей день рано вранці його дружина - Адела виявила скривавлене тіло чоловіка на підлозі в літній кухні. У ногах валялася мисливська гвинтівка. Чоловік був ще живий, але медики врятувати його не змогли.

Міліція тут же заявила, що за попередніми даними - це не вбивство, а суїцид. Зараз перевіряється версія про доведення до самогубства. «29 жовтня близько 11:00 в чергову частину Сторожинецького райвідділу міліції надійшло повідомлення з районної лікарні про те, що в приймальний спокій з вогнепальним пораненням в голову поступив 59-річний житель, кандидат в народні депутати України, - розповів начальник прес-служби УВС Чернівецькій області Роман Мігорян. - У процесі перевірки було встановлено, що вранці чоловік, в підсобному приміщенні власного господарства, з метою здійснення самогубства здійснив один постріл з власного карабіна в скроню. У лікарні під час надання медичної допомоги він помер, не приходячи до тями ».

Микола Харабара, начальник УВС Чернівецької області заявив, що траєкторія пострілу і характер рани виключає можливість насильницької смерті. Куля пройшла навиліт через скроню. Земляки дізналися про кандидата, коли він помер. У власному Сторожинецькому районі покійний не був выдомою відомою людиною. Земляки про нього говорять скупо - мовляв, мав невеликий бізнес - магазини, аптеку, але про те, що йшов в депутати, багато дізналися тільки після його смерті. «Ми не бачили жодної його зустрічі з виборцями, ні навіть маленької листівки на стовпі», - розповіли журналістам Головного Чернівецького порталу співробітники місцевого поштового відділення, які знали покійного.

У власній автобіографії, поданій до ЦВК, Токарюк пише, що народився і виріс у Сторожинці, виховувався в селянській родині. Трудову діяльність розпочав у своєму рідному місті. Останнім часом працював на підприємницькій ниві і очолював Сторожинецьку організацію роботодавців. У передвиборчій програмі, яка вмістилася на двох аркушиках формату А-4, кандидат писав, що його головні цілі «створення програми з ремонту та будівництва доріг у сільській місцевості, встановлення контролю за використанням природних надр, розвиток місцевих природних запасів гравію, піску, каменю, лісу на потреби громад ».

Ймовірно, такі обіцянки не переконали земляків, і на своєму окрузі Токарюк зайняв останнє - 11-е місце. За нього в цілому проголосувало 784 особи. Упевнену перемогу тут здобув кандидат від опозиції - Олександр Фищук.

Суїцид практично співпав за часом з розгромним програшем на виборах, тому по району і поповзли чутки, мовляв, кандидат розорився в пух і прах на кампанії, і тому пустив собі кулю в скроню. Він хворів і останнім часом був у страшній депресії.

Відомі політики, які вважають Буковину своєю вотчиною вперше дізналися про такого висуванця з кримінальних хронік. «Ні в області, ні в окрузі цієї людини ніхто не знав, - заявив депутат Геннадій Москаль, тривалий час працював у міліції Чернівецької області. - Кампанії у нього не було, явно його смерть не пов'язана з виборами. Не думаю, що він був технічним кандидатом, просто, напевно, мрійником. На жаль, вибори притягують політиків, авантюристів і людей з проблемами психіки. Я спілкувався з чернівецькими міліціонерами - кажуть, цей Токарюк, зі слів родичів, був у депресії останні дні життя через побутові причини, а в політику йшов навмання. Це показав його вкрай скромний результат по округу, тому його смерть явно не пов'язана з програшем ».

У власній декларації про доходи, поданій до ЦВК, Токарюк вказав вельми скромну, як для бізнесмена, прибуток - всього 37200 грн. Можливо, це пов'язано зі спробами захиститися від грабіжницьких податків. Адже в графі «майно» вказані два будинки, правда, один - недобудований, а також три автомобілі (старий «Форд», і дві «Тойоти»). Крім того, в декларації вказані досить солідні суми виплат по кредитах. Токарюк особисто за минулий рік заплатив за позиками майже 24 тис. грн, а його сім'я взагалі розщедрилася по боргах майже на 37 тис. грн. Через це і поповзли чутки, що причина самогубства - борги, з якими нібито була надія розправитися тільки потрапивши в парламент. Однак друзі покійного цю версію відкидають геть.

За словами довіреної особи кандидата, місцевого фермера - Штефана Мікайлу, Токарюк був дуже хворий і не займався виборами. Навіть зі своїми довіреними особами бачився в останній раз - місяць тому. «У нього був рак підшлункової залози, - розповів кореспонденту Головного Чернівецького Порталу довірена особа кандидата Штефан Мікайлу. - Про страшний діагноз він дізнався після того, як зареєструвався в ЦВК. Намагався лікуватися, навіть хотів зніматися з виборів на користь Фищука, хоча він свого часу і був виключений з опозиційної партії УДАР за порушення партійної дисципліни (коли по округу був узгоджений кандидат від опозиції - Фищук, Токарюк все одно зареєструвався і був виключений - ред. ). Після того, як дізнався про хворобу, не проводив кампанії, але вирішив не зніматися, тому що все таки сподівався на одужання. Ймовірно, щось у ньому надломилося.

Його колега стверджує, що у покійного було боргів всього-нічого - тисяча доларів, для нього сущі копійки. Так що, за словами колеги загиблого, причини суїциду слід шукати саме в депресії через хворобу.


                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian
                                                                    rekllogo

Опитування

На сайті потрібні "метеокарти" Буковини?
 

Нові підприємства в каталозі

1. ООО "Смарт Ай Ти"
    Адреса: улица 28 Июня, дом 44, офис 302
    Телефон: (095)8525912 , (0372)54-25-79
2. Рідний Край,газета
    Адреса: вул. Чернівецька, 6а
    Телефон: (03735) 22476, (03735) 21014
3. Рідне Слово, газета
    Адреса: вул. Довженка, 7
    Телефон: (03732) 20456, (03732) 21454
4. Доба, газета
    Адреса: вул. Гребінки, 17
    Телефон: (0372) 514473, (0372) 514470
5. Державний Архів Чернівецької Області
    Адреса: вул. Стасюка, 20а
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Який сайт потрібен для малого бізнесу

    Який сайт потрібен для малого бізнесу

          Не можна сказати, що інтернет-представництво малого бізнесу докорінно має відрізнятися від корпоративних проектів. Мало того, в пошукових системах Google і Yandex вони успішно конкурують з порталами корпорацій, часто…