Субота, 4 May 2013
17:02:25
Розробка та просування сайтів

Назар Горук нарешті пояснив чому він покинув "Свободу"


Нравится

Заява Назара Горука щодо його виходу з партії ВО “Свобода”
Нещодавно я написав заяву про вихід з партії ВО “Свобода”. Хочу дещо роз’яснити громадськості щодо такого свого вчинку.
Всеукраїнському об’єднанню “Свобода” я чесно віддавав все, що міг: роки праці, здоров’я, сили, добробут своєї сім’ї. І я радий, що зумів підняти “Свободу” на ПЕРЕДОВУ Буковинської політики. Через незрозумілі амбіції деяких людей, я не хочу бути учасником перетворення Буковинської Свободи на маргіналез Буковинської політики. Мета і можливості мають бути співвимірними та вищими.
Також не хочу подавати прапори деяким фінансово-політичним кланам, чиї лідери зустрічаються у Києві в дорогих ресторанах, попивають каву і їдять салатики за 800 гривень, вирішуючи кому яка область належить.
Скажу словами Юрія Луценко, які мені дуже сподобались: "Не маю права бути використаним ворогами, нерозумними або пристосуванцями" (читайте між рядків).
Мій вихід зі Свободи – це сигнал не тільки для Лідерів “Свободи”, а й опозиції в цілому, від тисячі свободівців, прихильників “Удару” і “Батьківщини” по всій Україні: можливо щось не так робиться ??? Можливо не можна блокувати трибуну майже до кінця, щоб розпустити Верховну Раду України, а потім з того ні сього розблоковувати її і давати можливість партії регіонів далі знущатись над українським народом. Незрозуміле голосування за закон, за яким Юлію Тимошенко могли б випустити, голосування по Пенсійній реформі тощо.
Дехто спекулював, мовляв Горука не було на мітингу опозиції “Вставай Україно” ! Його не було на сцені з лідерами !?
Я на мітингу був, але серед людей, на сцену я не пішов свідомо! Мені немає чого там робити на сцені з деякими людьми, які приїздять на лексусах за сотні тисяч доларів з десятками охоронців, та прилітають чартерами за 30000 тисяч євро, в той час коли мій народ голодує, виє і стогне та не має можливості елементарно, по-людськи, нагодувати свою родину, обстежити своє здоров’я, і нормально жити.
Я був, є і буду в опозиції до Партії Регіонів, Комуністів, влади!
Хочу зазначити, що я не збираюся критикувати Свободу чи її лідерів. Більше того – я готовий співпрацювати і допомагати їй, у мене немає жодного конфлікту з Олегом Тягнибоком, хоча я завжди мав свою принципову позицію щодо усіх питань пов’язаних з Буковинською Свободою. Тягнибока, як людину я поважаю і добровільно склав повноваження керівника місцевої “Свободи”.
Також глибоко поважаю свободівців з якими пліч-о-пліч боровся за побудову Української Держави на засадах соціальної і національної справедливості. Всім цим людям хочу подякувати і побажати сил та мудрості.
До мене звертаються чимало партійців з бажанням в знак солідарності зі мною вийти з партії, натомість я закликаю їх не робити цього: мій вихід не протидія, а стимул до дії! Адже у житті завжди треба бути принциповим. Зробити все, щоб ВО “Свобода” отримала тотальну владу на Буковині і разом з вами почала докорінні зміни. Якщо ви побачите, що її лідери не роблять цього, а думають тільки про себе – тоді виходьте.
Враховуючи дисципліну, за наслідком рішень обласного комітету і політради ВО “Свобода”, я готовий скласти повноваження депутата Чернівецької обласної ради. Але я не хочу бути членом жодної партії.
Вірю, що мої слова не будуть даремними і ввійдуть у серця тих, на кого сподіваються мільйони українців!
Хай береже Україну Бог! Слава Україні!
Прес-служба
депутата Чернівецької обласної ради
Назара Горука

 

 

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Гарно - 21.4%
Непогано - 20.7%
Не дуже - 14.3%
Жахливо - 11.4%
Я тут вперше - 22.1%
А щось змінилось? - 10%

Всього голосів: 140
The voting for this poll has ended on: 30 квіт. 2013 - 00:00

Нове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше