П'ятниця, 21 Червня 2013
08:50:12

Папієв разом з депутатми їздить по Буковині


У рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв та народні депутати України сьогодні, 13 червня, ознайомились з роботою та виробничими потужностями приватного підприємства «Артон». 
Фірма, яка заснована у 1998 році, спеціалізується на розробці та серійному випуску сповіщувачів та приладів охоронно-пожежної сигналізації та пожежогасіння. Після огляду виробничих та офісних приміщень, керівник виконавчої влади краю, спілкуючись з представниками засобів масової інформації, наголосив, що завдяки успішному функціонуванню підприємства «Артон» зараз можна ствердно говорити про відродження електронної галузі в регіоні. «Для нас це принципово важливо, позаяк свого часу саме електронне виробництво було провідним в Чернівецькій області. Переконаний, що парламентарям і гостям з різних регіонів держави було цікаво та корисно дізнатись про відновлення цієї галузі економіки, її успіхи та перспективи. Також певен, що вони використають цю інформацію і проведені на Буковині дискусії в рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради у своїй діяльності, - зауважив Михайло Папієв.
 
Високо оцінив роботу підприємства «Артон» і перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці Ярослав Сухий. «Мені сподобалось усе – умови праці, виробничі потужності, як налагоджений процес експорту продукції. За п’ятибальною шкалою тут можна сміливо ставити відмінно», - повідомив він. Ярослав Сухий впевнений, що зараз народні депутати повинні максимально адаптувати вітчизняне законодавство так, щоб воно сприяло розвитку та відновленню електронної галузі. «Певен, що наш нинішній візит на цю фірму дозволить кожному члену Комітету напрацювати свою пропозиції та у подальшому втілити їх у життя», - підсумував Ярослав Сухий.

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше