gototopgototop

Новини партнерів

Папієв зустрівся з послом Австрії

Політика

PapievВчора, 13 червня, у посольстві Австрії в Україні відбулась зустріч голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва, який перебуває у відрядженні в Києві, з послом Республіки Австрія в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом на його прохання.

Під час зустрічі  йшлося про підготовку та формат «Буковинського Діалогу» - неформального комунікативного майданчика для пошуку спільних рішень. Перша зустріч, яка відбулась у Чернівцях у травні минулого року, цього разу матиме продовження на австрійській землі: за підтримки Міністерства європейських і міжнародних справ Австрії та посольства Австрії в Україні «Буковинський Діалог - 2012» відбудеться 4 липня цього року у Відні.

Голова обласної державної адміністрації підтвердив пану Хайму готовність української делегації до цієї зустрічі, і повідомив, що, крім офіційних осіб, у ній візьмуть участь знані науковці та бізнесмени краю, а вітатиме учасників «Буковинського Діалогу» відомий оркестр «Фрейлехс з Чернівців» під керівництвом Лева Фельдмана – він презентуватиме музичну  культуру багатонаціональної буковинської землі. Після врегулювання певних формальностей румунською стороною  щодо участі у віденській зустрічі новообраного керівника Сучавського повіту Румунії, Михайло Папієв має намір провести переговори з головою Сучавської повітової ради Кетеліном Некіфором. Основне завдання цієї зустрічі за участю політиків, авторитетних експертів, науковців, бізнесменів та представників регіональних влад  - пошук та використання культурологічних підстав для подальшого зближення прикордонних спільнот, пожвавлення міжрегіональних бізнес-контактів, а також уникнення у майбутньому ускладнень та непорозумінь між територіальними громадами Північної та Південної Буковини на етнічному та міжнаціональному ґрунті. В рамках зустрічі сторони матимуть можливість обмінятись думками щодо вагомих суспільно-політичних чинників, які мають позитивний влив на розвиток Буковини як європейського регіону, а також обговорити широкий спектр українсько-румунських відносин, окремі аспекти яких мають асиметричний вплив на розвиток українсько-румунських взаємин як на регіональному, так і на міждержавному рівні. Узгоджені сторонами на основі врахування взаємних інтересів шляхи вирішення цих питань значною мірою сприятимуть належній стабілізації двосторонніх взаємин, переведенню міжрегіональної та транскордонної співпраці на рівень сучасного та стійкого європейського партнерства. Це також підсилить можливості стратегічної взаємодії, яка здобуде перспективу остаточної стабілізації у процесі втілення в життя європейських інтеграційних прагнень України, що не в останню чергу залежить і від дружньої позиції, і від системної підтримки цих зусиль з боку румунських та австрійських партнерів. 


Нові підприємства в каталозі

1. http://kzkecsvmqilf.com/
    Адреса: QKyPUSXwNbLndpX
    Телефон: 83114447650
2. "Авточистота" автомйка
    Адреса: Заводська 19-а
    Телефон: 050-73-5555-7
3. ТОВ "Енерджі авто"
    Адреса: вул.Коломийська, 9-В
    Телефон: 52-95-59, 095-044-6543
4. CH Company
    Адреса: площа Соборна буд.9
    Телефон: +380503746277
5. "CH Company"
    Адреса: площа Соборна 9
    Телефон: +380503746277
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:

Учитель на заміну Учитель на заміну
[ Переглядів:14 ]
Заручники РОКу Заручники РОКу
[ Переглядів:15 ]
Супер Майк Супер Майк
[ Переглядів:15 ]
Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів
[ Переглядів:16 ]
Мистецтво кохати Мистецтво кохати
[ Переглядів:56 ]
Відважна 3D Відважна 3D
[ Переглядів:49 ]
Мадагаскар-3 3D Мадагаскар-3 3D
[ Переглядів:138 ]
Прометей 3D Прометей 3D
[ Переглядів:100 ]
Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новину