gototopgototop

Новини партнерів

Сесія міської ради встановила рекорд

Політика

radaBigВсього півтори години вистачило депутатам, щоб розглянути 23 питання порядку денного.

Зокрема, вони внесли зміни до міського бюджету на 2012 рік. Депутати  зменшили видатки загального фонду по департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин за статтею «Дослідження та розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм» на 36 тис. 200 грн. і на таку ж суму збільшили видатки на та статтю «Органи місцевого самоврядування» (з них на комунальні послуги та енергоносії буде спрямовано 31 тис. 700 грн.). Були розподілені також і залишки коштів міського бюджету по загальному та спеціальних фондах. Зокрема, 71 тис. 800 грн. із загального фонду міськбюджету буде спрямовано управлінню охорони здоров’я на оплату за теплопостачання станції швидкої медичної допомоги, а понад 2 млн. 233 тис. грн. з бюджету розвитку перерахують департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин на погашення заборгованості за роботи, виконані на важливому для міста об’єкті – лікувальному корпусі  дитячої лікарні по вул.Буковинській.  Крім того, з цільового фонду міського бюджету було вирішено надати субвенцію Шевченківському районному в місті бюджету на капітальний ремонт будинку №58 по вул.Б.Хмельницького.

Депутати на сесійному засіданні також внесли зміни до свого попереднього рішення щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності і встановили розміри ставок єдиного податку для першої та другої категорії платників відповідно до класифікації видів економічної діяльності.

Серед помітних рішень сьогоднішньої сесії – також доповнення переліку дитячих майданчиків у м.Чернівці ще трьома ділянками, розташованими по вул.У.Кармелюка (позаду будинку №71), по вул.Текстильників та по вул.Челюскінців, 8. Як повідомив у відповідь на запитання депутатів доповідаючий з цього питання заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, головний архітектор міста Сергій Гомонович, загалом протягом минулого та першої половини цього року перелік дитячих майданчиків у Чернівцях збільшився на понад 40 адрес, з яких на 23-х майданчики вже встановлені, і це можна вважати справжнім проривом для міста у сфері організації дозвілля дітей.

Крім того, депутати розглянули низку господарських та земельних питань.


Нові підприємства в каталозі

1. http://kzkecsvmqilf.com/
    Адреса: QKyPUSXwNbLndpX
    Телефон: 83114447650
2. "Авточистота" автомйка
    Адреса: Заводська 19-а
    Телефон: 050-73-5555-7
3. ТОВ "Енерджі авто"
    Адреса: вул.Коломийська, 9-В
    Телефон: 52-95-59, 095-044-6543
4. CH Company
    Адреса: площа Соборна буд.9
    Телефон: +380503746277
5. "CH Company"
    Адреса: площа Соборна 9
    Телефон: +380503746277
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:

Учитель на заміну Учитель на заміну
[ Переглядів:14 ]
Заручники РОКу Заручники РОКу
[ Переглядів:15 ]
Супер Майк Супер Майк
[ Переглядів:15 ]
Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів
[ Переглядів:16 ]
Мистецтво кохати Мистецтво кохати
[ Переглядів:56 ]
Відважна 3D Відважна 3D
[ Переглядів:49 ]
Мадагаскар-3 3D Мадагаскар-3 3D
[ Переглядів:138 ]
Прометей 3D Прометей 3D
[ Переглядів:100 ]
Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новину