gototopgototop
Політика   Суспільство   Економіка   Культура   Спорт   Кримінал   Здоров'я   Фоторепортаж   Технології   Це цікаво   Бізнес

Новини партнерів

УМВС області просить Москаля перестати брехати (текст звернення)

moskalЗвернення працівників міліції Буковини

до народного депутата України, першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Г.Г. Москаля

Шановний Геннадію Геннадійовичу!

Працівники міліції Буковини засвідчують Вам свою повагу та звертаються з черговим проханням не втягувати нас у політичні процеси, які розгортаються в даний час у нашій країні. Ви знову намагаєтесь принизити честь та гідність міліціонерів Чернівецької області, заробляючи на цьому політичні дивіденди.

21 серпня 2012 року на сайті незалежної інформаційної агенції «Букінфо» вийшла стаття під назвою «Москаль продовжує епістолярний жанр з буковинськими правоохоронцями на тему нібито таємничо зґвалтованої дитини», в якій Ви безпідставно звинувачуєте правоохоронців Буковини у приховуванні факту зґвалтування вихованки школи-інтернату у дитячому таборі в с. Банилів-Підгірний Сторожинецького району. Не маючи реальних доказів, Ви стверджуєте, що не провівши перевірок, не здійснивши експертизи, не маючи навіть прізвища дівчини, керівництво УМВС і прокуратури заявляє, що нічого подібного не було, посилаючись лише на те, що до них ніхто з цього приводу не звертався.

Хочемо повідомити, що 20 серпня цього року УМВС України в Чернівецькій області аргументовано спростувало інформацію, яку Ви розповсюдили  через ЗМІ про вищезазначені події.

Вкотре інформуємо про те, що кожне повідомлення, яке отримується  підрозділами УМВС, а також матеріали, які друкуються  в засобах масової інформації щодо будь-якого правопорушення, нами ретельно вивчаються, перевіряються та негайно приймаються об’єктивні та законні заходи реагування. Тому, незважаючи на результати попередньої перевірки, яка підтвердила неправдивий, необґрунтований та надуманий характер Вашого повідомлення, нами додатково, за участю працівників прокуратури Чернівецької області, прокуратури Сторожинецького району, Головного управління освіти та науки ОДА,  Головного Управління охорони здоров’я ОДА ретельно та обґрунтовано проведені заходи по встановленню істини.

Правоохоронними органами спільно із працівниками освіти проведена комплексна перевірка всіх закладів дитячого відпочинку та інтернатів Сторожинецького району та області в цілому.

У жодному з 11 інтернатів Чернівецької області дитини із вказаним у Вашому звернені до Генеральної прокуратури прізвищем  не виявлено. Її реально не існує, і Ви про це знаєте.

Ваш розрахунок на те, що міліція оперативно не відреагує на інформацію у ЗМІ не спрацював.

В ході перевірки також встановлено, що у серпні 2012 року в таборі відпочинку  «Перлина гір», розташованого у с. Банилів-Підгірний Сторожинецького району Чернівецької області, відпочивало 108 неповнолітніх дітей,  з них 53 - дівчат, всі з навчальних закладів міста Чернівці та Хотинського району. Жодної дитини–вихованця Сторожинецької школи-інтернату у зазначеному таборі не перебувало.

В присутності працівників освіти, вихователів та кваліфікованих психологів проведено опитування всіх неповнолітніх дівчат, які перебувають на відпочинку в оздоровчому таборі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, обслуговуючого  персоналу табору, працівників міліції УМВС області, які здійснювали охорону громадського порядку та громадян села, що проживають поряд з вищевказаним закладом відпочинку.

Шановний Геннадію Геннадійовичу! Перевіркою встановлено, що Ваша інформація свого підтвердження не знайшла, і тому ми вважаємо її  аморальною та  цинічною.

Нам також не зрозуміла Ваша позиція як народного депутата України - законотворця, чому жодного разу Ви не звернулись до правоохоронних органів області, відповідно до вимог ч. 2 ст. 15  Закону України «Про статус народного депутата України»? Про всі Ваші надумані та фальшиві історії ми дізнаємось тільки через засоби масової інформації. І що характерно, чим ближче  до виборів, тим  страшніші стають Ваші «оповідання». Таке враження, що Ви взагалі не цінуєте дітей, що Ви не служили в органах внутрішніх справ та родом не з Буковини. Через Ваші, пробачте, фантазії травмовано душі десятків маленьких дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Просимо вибачення за відвертість по відношенню до Вас як народного депутата та професіонала-правоохоронця,  але це, повірте, вже наболіло, це правда сьогодення, яка заважає нам працювати та принижує всіх правоохоронців.

Ми вкотре звертаємось до Вас, шановний Геннадію Геннадійовичу, з великим проханням схаменутися, подумати про свою маленьку батьківщину, про свій рідний край, про міліцію Буковини, які створили Вам фундамент для подальшого кар’єрного росту, про тих діточок, які живуть без батьківської ласки, про тих, які хворіють, та тих, хто прагне до кращого майбутнього.

На нашу думку, замість того, щоб займатися передвиборчим піаром за рахунок брудних звинувачень, провокацій та дискредитації правоохоронних органів і працівників освіти, краще надавати посильну та дієву допомогу дитячим будинкам та інтернатам області, як це роблять інші народні обранці.

Наша Вам порада, шановний Геннадію Геннадійовичу, займіться, будь ласка, добрими справами на благо Буковини та її майбутнього покоління. Повірте, Бог Вам сторицею віддасть, Вас зрозуміють земляки!

 

 

Прийнято на загальних зборах

особового складу УМВС України

в Чернівецькій області


Поділитись новиною з друзями:

Коментарі (1)

  Залишити коментар

  Гість
  Понеділок, вересня 03, 2012
  0 символів

  Нові підприємства в каталозі

  1. ООО "Смарт Ай Ти"
      Адреса: улица 28 Июня, дом 44, офис 302
      Телефон: (095)8525912 , (0372)54-25-79
  2. Рідний Край,газета
      Адреса: вул. Чернівецька, 6а
      Телефон: (03735) 22476, (03735) 21014
  3. Рідне Слово, газета
      Адреса: вул. Довженка, 7
      Телефон: (03732) 20456, (03732) 21454
  4. Доба, газета
      Адреса: вул. Гребінки, 17
      Телефон: (0372) 514473, (0372) 514470
  5. Державний Архів Чернівецької Області
      Адреса: вул. Стасюка, 20а
  Перейти в каталог

  В кінотеатрах міста:

  
  Молоді серця Молоді серця
  [ Переглядів:2 ]
  Їх перша ніч Їх перша ніч
  [ Переглядів:1 ]
  Вождь різношкірих Вождь різношкірих
  [ Переглядів:0 ]
  Спадок Борна Спадок Борна
  [ Переглядів:2 ]
  Париж-Манхеттен Париж-Манхеттен
  [ Переглядів:40 ]
  Паралельні світи Паралельні світи
  [ Переглядів:42 ]
  Тато, гуляй! Тато, гуляй!
  [ Переглядів:40 ]
  Піраньї 3DD Піраньї 3DD
  [ Переглядів:46 ]
  Нестримні 2 Нестримні 2
  [ Переглядів:77 ]
  Згадати все Згадати все
  [ Переглядів:90 ]
  Джунглі: у пошуках Марсупіламі Джунглі: у пошуках Марсупіламі
  [ Переглядів:91 ]
  Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • У День знань Віталій Ткачук відвідав рідну школу

   У День знань Віталій Ткачук відвідав рідну школу

   1 вересня, у День знань зі святом першого дзвоника усіх учнів і першокласників загальноосвітньої школи №24 в м. Чернівці привітав Віталій Ткачук. Кандидат у народні депутати навчався у цій школі,…

  Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Как правильно выбирать сварочные электроды

   Как правильно выбирать сварочные электроды

   Правильно выбранные сварочные электроды являются залогом быстрых и комфортных сварочных работ. Низкое качество электродов, просроченный срок годности и непригодные условия для хранения могут привести к преждевременной поломке проваренного изделия. Лучше…

  Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Как провести отпуск?

   Как и где провести отпуск? Об этом задумывается любой человек хотя бы единожды в год. Кто-то хочет тишины и уединения с природой, кому-то интересен активный отдых. Кто-то выбирает автобусные туры,…

  Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новинуНаписати у свій блог