Розробка та просування сайтів

В Чернівцях депути проти повстання опозиції


Нравится

odabigГолова Чернівецької облради Михайло Гайничеру та 6 депутатів облради підписали звернення, в якому висловили стурбованість з приводу проголошеного опозицією можливого повстання.

Про це йдеться у зверненні, поширеному прес-службою облради.

«Ми, представники буковинської громади – депутати Чернівецької обласної ради, стурбовані тим, що народні депутати від опозиції у Верховній Раді України замість прийняття законів перешкоджають роботі парламенту. Більше того, вони хочуть перенести ці сумнівні «традиції» в регіони, проголошуючи чергові «революції» і «повстання». А історія вчить: повстання вигідні вождям і невигідні народу, людям, бо несуть їм тільки лихо і горе.

Чи не збирається лідер об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк розпочати свій проголошений «похід в народ» з рідної Буковини – толерантного краю, де варто жити?

Як депутати обласної ради, ми сподіваємося на корисну для Буковини співпрацю з народними депутатами України від Буковини. Ми раді будемо бачити їх у нашій сесійній залі – в якості колег, які спільно вирішують проблеми жителів області, а не в якості політично заангажованих «революціонерів», що провокують розбрат», – сказано у зверненні.

Звернення підписали голова облради, регіонал Михайло Гайничеру, регіонал, колишній нашоукраїнець Георгій Березовський, нашоукраїнець, директор м’ясопереробного заводу Ігор Кібіч, регіонал, директор департаменту освіти ОДА Михайло Бауер, нашоукраїнець, головний лікар обласної лікарні швидкої допомоги Олександр Грушко, регіонал Георгій Апетрі та колишня бютівка, яку вигнали з «Батьківщини» за співпрацю з Партією регіонів, Сільвія Віщук.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Світ Доріг. Туристична...
Назва: Світ Доріг. Туристична агенція
Адреса: Університетська,11
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ...
Назва: ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬК...
Адреса: вул. Нагірна, 7
Rent Car Chernivtsi
Назва: Rent Car Chernivtsi
Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
Детальніше