Субота, 4 May 2013
16:36:36
Розробка та просування сайтів

В Чернівцях про депутатів співають навіть хіп-хопери (відео)


Нравится

RepTakchukПроголошені Віталієм Ткачуком ініціативи знаходять  неймовірну підтримку серед молодих  виконавців. Те, що кандидат у народні  депутати по 201-му округу пропонує скасувати  мито на автомобілі дуже подобається… звичайно ж чоловікам. А тому творча та обдарована молодь вирішила підтримати кандидата у народні депутати Віталія Ткачука своїм хистом.

     Гурт  М_16 чотири дні тому відзняв кліп «Гравітон за Ткачука». За цей час відео переглянуло все понад 3 тисячі користувачів. Слідом за гравітонівськими реперами написали пісню та відзняли відеокліп хлопці з гурту Jamal Jones a-k-a MADCAP – «Комарова за Ткачука». Цю композицію в Інтернеті за два дні подивилось близько тисячі людей. Молоді виконавчі говорять, що роблять такі акції підтримки від чистого серця. Вони переконані, що настав час молодих політиків, таких як Віталій Ткачук, таких, які дійсно будуть вирішувати проблеми молодих людей. «Ми віддамо за Віталія свій голос, а наші пісні – це прояв нашої свідомої позиції та озвучення нашого вибору», - кажуть молоді хіп-хопери. Віталій Ткачук вдячний хлопцям за таку неординарну підтримку. Кандидат в народні депутати говорить, що така довіра з боку молоді говорить про наступні речі: «мої ініціативи з народу, а тому і знаходять підтримку серед громадськості. А коли ще й пісні складають про це – такі речі надихають мене на перемогу!!!»     

     А ось і саме відео:

І на завершення: подібні акції підтримки Віталія  Ткачука не припиняються. За попередньою інформацією, вже близько десятка творчих колективів також виявили бажання заспівати про кандидата у народні депутати та цим самим висловити йому свої симпатії і підтримку.     

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Гарно - 21.4%
Непогано - 20.7%
Не дуже - 14.3%
Жахливо - 11.4%
Я тут вперше - 22.1%
А щось змінилось? - 10%

Всього голосів: 140
The voting for this poll has ended on: 30 квіт. 2013 - 00:00

Нове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше