Неділя, 5 May 2013
07:53:29
Розробка та просування сайтів

Віталій Ткачук не пішов з політики


Нравится

Віталій Ткачук не пішов з політикиДепутат обласної ради Віталій Ткачук, який балотувався до Верховної Ради України по 201-му мажоритарному окрузі та потім зняв свою кандидатуру, заявляє, що не згортає свою політичну, громадську та соціальну діяльність. «Хочу наголосити, що я не пішов з політики того дня, коли вирішив зняти свою кандидатуру у народні депутати», - говорить Віталій Ткачук. – Я не бачив жодного змісту та сенсу продовжувати участь у компанії, яка була побудована на війні компроматів та маніпуляцій».

Для Віталія Ткачука принципи чесності, справедливості та порядності значно важливіші та вагоміші за депутатський значок, він впевнений, що на часі суспільство не готове до повноцінної зміни еліт. «Натомість, гадаю, що молодь повинна мобілізуватись саме на наступних виборах – виборах міського голови. І саме молодь повинна мати достатньо сміливості для того, щоб обрати того, хто повноцінно візьме на себе відповідальність за розвиток Чернівців та краю», - стверджує Віталій Ткачук. Він додає, що усі принципи та засади, які він сповідував протягом парламентських виборчих перегонів, залишаються у нього та в його команди пріоритетними.

Віталій Ткачук щиро вітає із переконливою перемогою на цих виборах Миколу Федорука та сподівається, що новообраний народний депутат всіляко сприятиме розвитку Чернівців та піклуватиметься про кожного городянина. Віталій Ткачук також висловлює надію, що екс-мер Чернівців лобіюватиме інтереси своїх виборців та міста у Верховній Раді, а також, що чернівецькому народному обранцю не будуть байдужими проблеми молодого покоління, про які неодноразово у своїй програмі зазначав Віталій Ткачук. «Гадаю, таким чином, питання, які є важливими для нашого молодого майбутнього покоління, будуть вирішуватись, так би мовити, з усіх сторін – на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях», - каже колишній кандидат у нардепи.

Депутат обласної ради Віталій Ткачук також додає, що не збирається втрачати отриманий досвід на цих політичних перегонах, а тому вже готується до майбутніх виборів мера.

- Я переконаний, що Чернівцям потрібна нова рушійна сила, впевнена у своїх силах та знаюча чого хочуть городяни. А тому майбутнє Чернівців за молодими політиками, які всіляко сприятимуть розвитку, зростанню та привабливості Чернівців. НАМ ТУТ ЖИТИ!

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Гарно - 21.4%
Непогано - 20.7%
Не дуже - 14.3%
Жахливо - 11.4%
Я тут вперше - 22.1%
А щось змінилось? - 10%

Всього голосів: 140
The voting for this poll has ended on: 30 квіт. 2013 - 00:00

Нове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше