Середа, 25 Вересеня 2013
20:54:02

Всі подробиці перекриття центру міста підприємцями

Працівники Калинівського ринку сьогодні на тривалий час перекрили вулицю Головну. Підприємці 5го сектору, які не підтримують рішення про припинення роботи сектору через його реконструкцію, а також не продовження договорів оренди 18ти підприємців вирішили діяти рішуче – прийшли до стін міської ради та зупинили рух транспорту вулицею Головною ходячи по колу на пішохідному переході.

Підприємці 5го сектору калинівського ринку не перший місяць борються з керівництвом не тільки комунального підприємства, але й міста. Справа в тому що договори оренди 18 підприємців завершились ще в січні цього року, а керівництво ринку не продовжує термін оренди, мотивуючи це тим, що 5й сектор потребує реконструкції, заради якої контейнери тимчасово вивезуть. Ті ж ці конструкції, які належать міській раді і перебували в оренді виставлять на аукціон,що саме і викликало обурення з боку підприємців.

-        «Ми зараз просто відвойовуємо долю тих людей, які торгують в 3х тонних контейнерах».

-        «Ну куда заре пенсіонер піде? Навіть та дитина молода на роботу наймлена, ну куда вона піде. Красти вже нема куда, бо нема що – розікрали все». Каже продавець ортопедического магазина на Калинівському ринку Андрій.

У зв’язку з тим, що керівництво ринку не полишило спроб розпочати реконструкцію 5го сектору, а у відповідь на обурення підприємців, як запевняють останні, цими вихідними вимикали працівникам світло, підприємці вирішили обороняти сектор не лише вдень, але й ночі, зокрема останньої ночі у контейнерах залишилось близько 50ти людей. Керівництво ринку разом з представниками влади запевняють, що 18-ть трьохтонних контейнерів, навколо яких і точаться суперечки, перебувають у власності громади міста, підприємці ж їх просто орендують і не мають права на них претендувати. Для того аби змусити місцеву владу піти на зустріч працівникам 5го сектору вони знову прийшли до міської ради, перестріли Віталія Михайлішина та вимагали від нього пояснень та гарантій, що завтра вони не лишаться без роботи. Також вони вимагали відмінити рішення про купівлю контейнерів з аукціону: «Пояснюю ще раз вам всім, що 18 контейнерів це власність комунального підприємства ринку. Є прийняте рішення, що ці залізні контейнера будуть продані з аукціону. Не буде ніхто нічого переглядати є для цього директор ринку».

У відповідь Віталій Михайлішин запропонував особисту зустріч тільки з тими підприємцями, яким не продовжують договори оренди, аби разом з керівництвом ринку вирішити цю проблему та розібратись у ситуації, що склалась мирним шляхом.

Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської рад: «18 контейнерів вони не потрібні там чому, та тому що потрібно зробити стоянку для автомобілів, заасфальтувати, зробити вигрібну яму, а вже 2ге питання сісти з людьми за стіл переговорів для того щоб знайти і забезпечити людей торговими місцями, але про це ми бачимо річ не йде зовсім, і то, від тих людей, яких це стосується я не чув жодного слова, люди готові були завтра на 15,00 зустрітися, все ми домовилися».

Після відмови у гарантуванні збереження їхніх робочих місць, підприємці вирішили діяти рішуче та перекрили рух транспорту вулицею Головною біля міської ради. Близько 50 підприємців ринку більше години ходили по пішохідному переходу тим самим унеможливлюючи проїзд як приватних автівок, так і громадського транспорту. В міській ради запевнили, що вони підраховуватимуть суми збитків, завдані перевізникам внаслідок такої акції та висуватимуть претензії підприємцям, які і влаштували її.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше