Центрбанк Ізраєля очолила жінка

Уряд Ізраїлю оголосив про висунення Карніт Флуг на посаду голови Центрального банку країни , передає агентство Reuters. Вона стала першою жінкою- керівником в історії ізраїльського ЦБ.
 
58- річна К.Флуг раніше працювала заступником глави Центробанку Ізраїлю Стенлі Фішера , який подав у відставку в червні 2013р. після восьми років перебування на посту. З моменту його відставки вона виконувала обов'язки голови ЦБ .
 
С. Фішер рекомендував на посаду глави Центробанку свого заступника , проте прем'єр Біньямін Нетаньяху хотів бачити на цій посаді людину з більш міцним міжнародним авторитетом.
 
Свій вибір прем'єр зупинив на кандидатурі Якоба Френкеля , який очолював ЦБ Ізраїлю в 1990- і роки , а нині - голови JPMorgan Chase International . Однак Я.Френкеля відкликав свою кандидатуру на тлі чуток, що з'явилися про затримання за підозрою в магазинних крадіжках в Гонконзі.
 
Зняв свою кандидатуру і інший кандидат - головний економіст Bank Hapoalim Лео Лейдерман що займається впровадженням лізингових схем на півдні країни. .
 
Небажання вище загаданих економістів ставати на такий важливий пост для країни можна пояснити ще й надзвичайно складною фінансовою ситуацією США, та навіть загрозою дефолту в цій країні, з рештою вона вже минула, адже парламент все ж збільшив верхню межу державного боргу країни який за один день зріс на 328 млрд. долларів США. У цьому всьому новому лідеру фінансової сфери Ізраєлю довидеться дуже не легко, і щоб не зруйнувати свою репутацію доведеться добряче попрацювати.
 
У підсумку Б.Нетаньяху і міністр фінансів Яір Лапід визнали якість роботи К.Флуг в якості виконуючої обов'язки голови регулятора . У спільній заяві вони висловили сподівання , що новий керівник ЦБ "допоможе привести економіку Ізраїлю до нових досягнень перед лицем глобальної перевороту у світовій економіці".та привнесе новітні технології у фінансову сферу. Нагадаємо, що відносно недавно на ринку з'явився такий продукт, як бухгалтерія онлайн, україна одна з перших почала впроваджувати подібні рішення в життя, і ставити їх на широкий потік. Подібні послуги надає практично кожен другий український банк, хоча лідерів звісно можна перерахувати по пальцям.
 
К.Флуг захистила докторську дисертацію в Колумбійському університеті в Нью - Йорку , працювала в Міжнародному валютному фонді в якості експерта , старшим дослідником в Міжамериканський банк розвитку . У 2001р. була призначена на посаду директора дослідницького департаменту Банку Ізраїлю .
 
 

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини