Заступника голови райради у Чернівцях «посадили» за хабар на 5 з половиною року

0


У Чернівецькій області засуджено колишнього заступника голови районної ради та його підлеглого за одержання 810 тис.грн. хабара.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, колишнього заступника голови Першотравневої районної у м. Чернівці ради визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 368  КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі) та його підлеглого — начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі).

02.06.2013 правоохоронці затримали заступника голови Першотравневої районної у м. Чернівці ради після одержання 810 тис. грн. неправомірної вигоди.

У суді доведено, що чиновник вимагав та одержав вказану суму від директора ринку «Нива» ТОВ «Світанок» за сприяння в погодженні проекту реконструкції ринку.

Для реалізації цього злочину посадовець долучив пособника з числа своїх підлеглих. 

Вироком Шевченківського районного суду Чернівецької області обвинувачених визнано винними та в залежності від ролі кожного у вчиненні корупційного злочину засуджено до реального позбавлення волі.

Зокрема екс-заступника голови районної ради із застосуванням ст.69 КК України засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах місцевого самоврядування строком на три роки, з конфіскацією всього майна, за виключенням житла, та з позбавленням 8 рангу посадовця органів місцевого самоврядування.

Начальника відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Першотравневої у м. Чернівці ради із застосуванням ст.69 КК України засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на два роки, з конфіскацією всього майна, за виключенням житла.

Приєднуйтесь до «МБ» у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Джерело

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ