gototopgototop


Один із напрямків діяльності Головного Чернівецького Порталу є розробка сайтів в м.Чернівці.

Команда наших співробітників із задоволенням візьметься за розробку сайтів будь-якої складності. Ви отримуєте сайт на власному домені (com, net, com.ua,cv.ua і т.д.), який є Вашою власністю.Також ми надаємо послуги по розміщенню сайтів, підтримці сайтів і реєстрації доменів.

Ми допоможемо Вам представити свою компанію в мережі інтернет, та разом з тим збільшити продажі товарів. Кожен сайт, створений в нашій компанії  оснащується найновішою системою управління контентом. Адміністративна частина дуже зручна і проста в користуванні, в результаті чого клієнт самостійно може керувати своїм сайтом.

 Довіряйте створення сайтів професіоналам - довіряйте нам!

Якісний сайт - це не тільки дизайн, що запам'ятовується, це в першу чергу логічна і зрозуміла структура, продумана навігація, зручний доступ до інформації. Таким інструментом приємно і комфортно користуватися. Ваші клієнти будуть повертатися до нього знову і знову.

При створенні сайту ми приділяємо пильну увагу практичності і зручності роботи для кінцевого користувача. При замовленні наші фахівці обговорять і узгодять з Вами тип сайту, його структуру, наповнення, визначать набір сервісів для ефективного вирішення Ваших завдань.

Після з'ясування характеристик сайту і вибору застосовуваних сервісів ми погоджуємо терміни виконання проекту, вартість і, при необхідності, дати проміжної здачі робіт. Спілкування в тісному діалозі з клієнтами дозволяє оперативно вносити зміни і враховувати Ваші побажання не тільки в момент замовлення, але й протягом всієї розробки.

Розробка сайтів з нами - це співпраця, що приносить задоволення.


Переваги, які забезпечені всім нашим клієнтам:

• незабутній авторський дизайн Вашого сайту - сильна зброя в конкурентній боротьбі;

• реалізація будь-якого Вашого задуму: від простих сайтів-візиток до інтернет-магазинів і великих порталів;

• безкоштовна первинна оптимізація, здійснювана вже на етапі планування структури сайту, що є явною перевагою нашої веб-студії розробки сайтів;

• об'ємна, ефективна, багаторівнева реклама вашого проекту: інтернет-маркетинг, реклама в блогосфері, форумах, соціальних мережах і т.д.;

• сайт на основі ефективних технологій - PHP,. NET, C #, AJAX, JavaScript, jQuery etc. Різні системи управління (CMS);

• якість екстра-класу. 80% клієнтів приходять до нас по рекомендації;

• висококласний оптимізований контент, цікавий дітям і дорослим, пошуковим роботам і потенційним клієнтам;

• винятковий логотип і фірмовий стиль є ключовими послугами нашої веб-студії розробки сайтів. Таким чином, формування крутого бренду - одне з наших основних напрямків.

Ми володіємо всіма можливостями, необхідними для професійного створення інтернет сайтів:

• штат професійних фахівців, які забезпечують широкий комплекс web-послуг;

• технологічні інструменти, в основі яких лежать системи управління, що сприяють найбільшій зручності і функціональності ресурсу;

• творчий потенціал, що визначає оригінальність і унікальність рішень всіх наших проектів.

Розробка сайтів в м.Чернівці з нами - це рішення, результат якого буде Вас приємно вражати кожну мить протягом тривалого часу! 

 

 

Або напишіть нам: 

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Ваш телефон
Який сайт я хочу
Розробка сайтів

 
Клініка Оксфорд Медікал