gototopgototop

Новини партнерів

"Буковина" зазнала поразки в Криму

footbolЧернівецька «Буковина» зіграла перший контрольний матч під час навчально – тренувального збору в Криму.

У матчі з кіровоградською "Зіркою" тренерський штаб чернівецького колективу ставив за мету перевірити готовність потенційних новачків буковинської команди.

На ГСК «СКІФ» у першому таймі команди голів не забили. А на 50 хвилині у ворота "Буковини" було призначено пенальті. Гравець суперника Андрій Степанов пробив вище воріт. А через 20 хвилин одинадцятиметровий виконували вже підопічні Вадима Зайця. Пенальті реалізував Олег Керчу. На 74 хвилині гри футболіст "Зірки" Павло Новицький ударом зі штрафного спромігся зрівняти результат, а згодом Андрій Порошин (82 хвилина) зумів завдати влучного удару з одинадцятиметрової позначки. Остаточний рахунок гри – 2:1 на користь «Зірки».