В Молдові мер на знак протесту перекрив міжнародну трасу

В Молдові мер на знак протесту перекрив міжнародну трасу
Примар (мер) молдавського міста Чадир-Лунга Георгій Орманжі частково перекрив трасу національного значення. Таким чином, як повідомляє Gagauzinfo.md ​​, він вирішив висловити протест проти заборони на установку на дорозі «лежачих поліцейських» (штучні дорожні нерівності для обмеження швидкості руху).

«Лежачих поліцейських», як пояснив чиновник, необхідно встановити на небезпечних ділянках доріг, де нещодавно загинуло декілька осіб. Рішення ухвалила міська рада. Проте потім дорожні роботи довелося припинити на вимогу поліції. У районній адміністрації, коментуючи це питання, заявили, що рішення про встановлення штучних нерівностей не було належним чином узгоджено.

Примар у відповідь поставив на автотрасі намет і став поряд з ним, вимагаючи від проїжджали водіїв, щоб вони їхали зі швидкістю не більше 30 кілометрів на годину. Він також заявив, що готовий оголосити голодування, щоб привернути увагу до ситуації на дорогах.

Голова міської адміністрації зажадав приїзду до Чадир-Лунгу міністрів транспорту та внутрішніх справ. Він наполягає, щоб представники уряду протягом 10-20 днів вирішили питання про встановлення «лежачих поліцейських» та оновленні дорожньої розмітки.

Пізніше Орманжі і його помічники прибрали намет з дороги і перенесли її на узбіччя. Чи планується надалі повернути її на колишнє місце, не повідомляється.

Торік примар Чадир-Лунгі погрожував оголосити голодування, якщо центральна влада не виділить грошей на ремонт місцевих доріг. «Я знаю, що мер не має права влаштовувати голодування, але ми в повному розпачі, бо постійно люди з усього міста вимагають, щоб ми робили дороги, відзначають жахливий стан доріг, а ми, на жаль, нічого не можемо зробити», - говорив він. За словами прімара, в останні кілька років місто взагалі не отримував коштів з дорожнього фонду. Міська влада в 2012 році, як зазначалося , вирішила ввести місцевий дорожній збір з автовласників, однак парламент Молдавії його згодом скасував.

Додавання коментаря

Навігація