Слідком РФ перекваліфікував обвинувачення Савченко на більш тяжке

0

СКР перекваліфікував на більш тяжкий склад звинувачення української військовослужбовиці Надії Савченко — їй ставиться безпосереднє вбивство двох російських журналістів на Донбасі, а не пособництво в цьому злочині.

Про це повідомляє \»Інтерфакс-Україна\».

Як повідомив напередодні офіційний представник СКР Володимир Маркін, відомство завершило розслідування і направило кримінальну справу проти Савченко в прокуратуру для затвердження обвинувального висновку та подальшої передачі до суду.

При цьому Маркін зазначив, що Савченко звинувачується у вбивстві двох і більше осіб, замаху на вбивство загальнонебезпечним способом, а також незаконному перетині кордону РФ.

Тим часом у квітні цього року Савченко було пред\’явлено звинувачення в остаточній редакції, згідно з яким їй інкримінувалася стаття 33 КК РФ (пособництво) в перших двох діяннях.

Адвокат обвинуваченої Ілля Новіков підтвердив \»Інтерфаксу\», що його підзахисній посилили обвинувачення. \»Так, дійсно, звинувачення посилили. У слідства змінилася концепція\», — сказав він.

Водночас захисник зазначив, що фабула обвинувачення не змінилася, тобто дії, які закидають Савченко, залишилися тими ж.

Інший адвокат Савченко Микола Полозов повідомив, що склад звинувачення багаторазово змінювався протягом слідства.

\»Дійсно, концепція змінювалася багато разів. Дивлячись на повідомлення СК, я можу сказати, що вони вважають її безпосереднім учасником вбивства, тобто вона сама визначала, кого вбивати і як, мала відношення до артилерійських знарядь\», — сказав він.
Полозов підкреслив, що необхідно дочекатися тексту обвинувального висновку, щоб зрозуміти точний склад осудних діянь.
Раніше в понеділок, 6 липня, захисту Савченко відмовили у суді присяжних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ