Більше 8 тис. людей загинуло за час АТО на Донбасі — ООН

0

Більше 8 тис. людей загинуло за час проведення антитероричтичної операції на Донбасі, з квітня 2014 року. Про це заявив помічник Генерального секретаря ООН Іван Шимонович, виступаючи з доповіддю про ситуацію в Україні перед Радою ООН з прав людини в Женеві, передає УНН з посиланням на РИА Новости.

«На сьогодні щонайменше 8050 чоловік було вбито від початку боїв на сході України в середині квітня 2014 року. Ці цифри включають жертви серед збройних сил, цивільного населення, учасників збройних груп і є приблизними оцінками Управління Верховного комісара ООН з прав людини. Ми вважаємо, що реальні цифри значно вищі, і ми постійно працюємо для усунення прогалин у наших записах про жертви», — сказав І.Шимонович.

За його словами, за даними уряду України, 1,5 мільйона людей стали внутрішньо переміщеними.

13 квітня 2014 року в Україні оголосили антитерористичну спецоперацію з метою врегулювання ситуації в країні, подолання будь-яких проявів сепаратизму з боку радикально налаштованих осіб та недопущення фактів захоплення адміністративних будівель. Особлива увага приділяється таким регіонам, як Донецький і Луганський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ