gototopgototop

Новини партнерів

Бурульки нещадно атакували авто буковинця

buruljka

Цього разу крижані брили пошкодили автомобіль, що був припаркований біля під’їзду на вулиці Миколайчука.

Все б нічого, якби комунальники відшкодували завдані збитки, однак ті не вважають себе винними. Натомість начальник тамтешнього ЖРЕПу відправляє потерпілого власника авто до страховиків, щоб останні виплатили необхідну суму на ремонт. Чоловік вимагає справедливості. Каже, на місці автомобіля могли опинитися й люди, які в той час знаходилися неподалік.

Чернівчанин Володимир скаржиться на погану роботу працівників ЖРЕПу.

Каже, через те, що вчасно не прибрали бурульки з дахів, тепер доведеться ремонтувати власне авто, що постраждало від удару льодової брили. Розповідає, залишив автівку біля під’їзду, а коли вийшов вранці, щоб поїхати на роботу, виявилося, що лобове скло повністю розбите, а повсюди розкиданий лід. Чоловік одразу ж звернувся до ЖРЕПу, однак там відмовилися одразу ж виїхати на місце та скласти акт. Пояснили це відсутністю часу. Пообіцяли, що будуть аж після четвертої години дня.

Володимир, скаржиться на ЖРЕП: "Через годину після цього звернення, на під’їздах будинку даного мікрорайону з’являються оголошення про прохання не паркувати авто, у зв’язку з можливим паданням бурульок. На момент паркування авто даного оголошення не було".

Чоловік обурений тим, що начальник ЖРЕПУ ТОфік Гуджаєв відмовив йому у складанні акту. Таке рішення мотивував тим, що винен власник квартири з балкону якого і впала бурулька. Тому відправив Володимира розбиратися із ним, а також звертатися до страховиків, щоб ті виплатили компенсацію за розбиту машину. За словами постраждалого, самі ж жрепівці намагалися замести сліди власного недопрацювання: «Виконали ряд дій, що знімали з них вину, тобто, вони наклеїли оголошення. По - друге, позабирали ті шматки льоду, що були біля під’їзду, хоча я просив працівника ЖЕКу не робити цього до складання акту".

Начальник 4-го ЖРЕПа Тофік Гуджаєв, претензії потерпілого вважає недоречними та неправдивими.

Тофік Гуджаєв, начальник ЖРЕП-4: "Я сам лично под етим домом прохожу и тогда там таких ситуаций не было, что бы лёд мог упасть из жолобов, елементов, которые обслуживаем мы, такого быть не может".

На запитання, що було б, якби там випадково проходили люди, комунальник має чітку відповідь: "Где ваш автомобиль стоит, там никогда  люди не проходят ".

Іншої думки, мешканка будинку Анна. Жінка розповідає, що подібні льодопади вже не новина для неї. Адже декілька років тому, така ж бурулька пошкодила автомобіль чоловіка. Тепер же, лише дивом не зачепило її з дитиною.

Анна Мельник, мешканка будинку на вул. Миколайчука: "Вчера мы с ребёнком выходили  на улицу и соседа встретили. Сосулька впала прямо на машыну и разбилася вдребезги лобовое стекло так мы с ребёнком вылетели с подезда, чтобы не зацепило нас".

Наразі Володимир не знає, що робити із пошкодженим автомобілем, адже ремонт коштує чималі гроші. Чоловік обіцяє звертатися до суду та вимагати справедливості.

Олександр Коркоіл.

Джерело: mtrk.com.uaЧитай нас

   rssvkontaktebatton

Потрібна допомога кожного!

Останні суспільні новини

В кінотеатрах міста:


Коріолан Коріолан
[ Переглядів:12 ]
Березневі іди Березневі іди
[ Переглядів:11 ]
Спочатку кохання, потім весілля Спочатку кохання, потім весілля
[ Переглядів:12 ]
Ми купили зоопарк Ми купили зоопарк
[ Переглядів:10 ]
Примарний гонщик 2
[ Переглядів:11 ]
Отже, війна Отже, війна
[ Переглядів:14 ]
Подорож 2 Подорож 2
[ Переглядів:56 ]
Зоряні війни. Епізод 1 3 D Зоряні війни. Епізод 1 3 D
[ Переглядів:57 ]
Ржевський проти Наполеона 3D Ржевський проти Наполеона 3D
[ Переглядів:187 ]
Той, хто пройшов крізь вогонь Той, хто пройшов крізь вогонь
[ Переглядів:143 ]

Новини Галузі Здоров'я:


Вівторок, 27 грудня 2011 11:38
Понеділок, 26 грудня 2011 10:00
Понеділок, 26 грудня 2011 08:25
Понеділок, 19 грудня 2011 07:58
Понеділок, 12 грудня 2011 13:54
Вівторок, 08 листопада 2011 14:19