Розробка та просування сайтів

Чернівецька область повністю готова до інтенсивного танення снігу


Нравится

snig5Сьогодні, 30 березня, в обласній студії селекторного зв’язку «Укртелеком» відбулось засідання наради з питань протипаводкових заходів під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

В обласному центрі на нараді були присутні перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць та керівники профільних структурних підрозділів та служб краю.

Так, перший заступник керівника виконавчої влади краю у селекторному режимі повідомив Віце-прем’єр-міністру України Олександру Вілкулу, що на низинній території області сніговий покрив складає від 2-ох до 12-ти сантиметрів, у горах – 15-20, потенційно небезпечного льодового покриву на водоймах Чернівецької області немає. «Враховуючи ці показники, ми не прогнозуємо виходів води на заплави найбільших річок у регіоні – Пруту, Сірету та Дністра», - зауважив Георгій Галиць. Він додав, що ставки області заповнені водою усього на 70%, а зливово-каналізаційні мережі в обласному центрі та інших населених пунктах області належним чином підготовлені для проходу великої кількості талої води. «Ми у цілодобовому режимі контролюємо рівень води і на малих річках регіону, ситуація стабільна й контрольована. Чернівецька область повністю готова до інтенсивного танення снігу», - резюмував Георгій Галиць.

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше