Чернівецькій області 73 роки

7 серпня 1940 року було утворено Чернівецьку область, до складу якої увійшли території Північної Буковини та колишнього Хотинського повіту Бессарабії.
Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв та голова обласної ради Михайло Гайничеру привітали жителів краю з 73-ою річницею утворення Чернівецької області.
 
«Так збулась споконвічна мрія наших пращурів щодо возз’єднання рідного краю з іншими областями України в якості окремого адміністративно-територіального утворення, - йдеться у привітанні керівників крайової влади. - За час, що минув, Чернівецька область здобула заслужене реноме соціально стабільного, багатомовного, полікультурного, багатоконфесійного регіону, жителі якого у дружбі та злагоді живуть і працюють на благо своїх родин, на славу рідного краю – краю, де варто жити».
 
За час свого існування Буковина стала справжнім центром торгівці. Обласний центр переповнений торговими площами. В Чернівцях можна купити практично все, починаючи від продуктів харчування закінчуючи православными кожаными молитвословами ручної роботи з вишуканим гравіюванням.
 
Керівники виконавчої і представницької влади Буковини висловлюють щире захоплення духовною величчю і трудовою звитягою жителів краю, а також тих земляків, які зміцнюють авторитет малої батьківщини на інших українських і закордонних теренах. «Щиросердно зичимо вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, особистого щастя та родинного затишку, цілющої Божої ласки, гараздів та статків, наснаги й успіхів в житті та щоденній самовідданій праці на благо нинішнього й прийдешніх поколінь мешканців нашої області».

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1009 

людей читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше