Неділя, 7 July 2013
09:19:20

Чернівці озеленять


Чернівчанам представили нового начальника Тресту зеленого господарства, який поділився здобутками та планами підприємства. Зокрема вже найближчим часом місто планують ще більше озеленити, до того ж в Чернівцях з’являться нові, - вертикальні клумби.

У треста зеленого господарства з’явився новий керівник. Як запевнив секретар Чернівецької міської ради, контракт попереднього начальника завершився, тому вирішили взяти на цю посаду іншу людину зі свіжим поглядом.

Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради: «Мені подобається його погляд, мені подобається як він це бачить і перші результати я вже бачу, я думаю, що бачать і всі чернівчани, ми бачимо чорнобривці вздовж вулиці Головної по Червоноармійській ми бачимо. Я впевнений, що південно-Кільцева, проспект і всі площі міста нам вдасться по новому».

Новий погляд на озеленення міста сьогодні представив новий начальник Тресту зеленого господарства. Зокрема за 3 місяці роботи, саме стільки він перебуває на цій посаді, було висаджено понад 50 тисяч квітів та 2 тисячі кущів на центральних площах міста та на арбатках вздовж вулиці Головної і Червоноармійської, крім того триває робота з висаджування вічнозелених рослин за допомогою яких змінено дизайн центральної площі та частково соборної.

Алла Хомутовська, інженер по озелененню тресту зеленого господарства: «Поки що ця клумба буде в такому стані находитись до дня міста, до дня міста ми ще плануємо висадити осінньо-квітучі квіти і на весняне квітування майбутнього року ми вже висадити ще тюльпани. Ми їх садимо пізно восени коди відквітнуть хризантеми».

Чернівці завжди були перлиною західної України, тому влада намагається зробити їх як найпривабливішими для туристів, в Чернівцях вони знайдуть безліч маленьких магазинчиків народних майстрів з вишивкою, картинами, стразамы ручної роботи та багато інших цікавинок.

На театральній площі, на схилі, змінили дизайн клумби. Значна увага приділяється й влаштуванню вертикального озеленення в центральній частині міста, із частковим використанням «термочаш» та горшків «кашпо», які чернівчани зможуть побачити вже на петровський ярмарок. На деяких площах міста встановлять системи автоматичного поливу квітів, на Центральній же кущам нададуть форми шарів, а на вулиці Південно – Кільцевій з’являться нові клумби. Також проводиться інвентаризація дерев, які перебувають в аварійному стані.

Олександр Брязкало, керуючий міським комунальним виробничим трестом зеленого господарства та протизсувних робіт: «Деревозаміна відбуватиметься за рахунок дерев, які висаджені на розсаднику підприємства. У підприємства є розсадник площею 26га, де вирощуються власні рослини, які найкраще на сьогодні приживаються в нашому місті».

Що ж до Чернівецьких каштанів, то керівник тресту розповів, що комунальному підприємству коштів на щеплення дерев від каліфорнійської молі ще не виділили, проте секретар Чернівецької міської ради запевнив, що певну суму на ці роботи виділять з державного бюджету.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше