gototopgototop

До Чернівецької міської ради завітав КВН

До Ратуші завітали чемпіони КВН

До Ратуші завітали чемпіони КВН

Весела зустріч відбулася вчора у приймальні секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина. У гості до очільника міста завітали чемпіони Відкритої Міжрегіональної ліги «Європа» КВН АМІК 2012 року у Рівному чернівецька команда Wiesbaden (ЧТЕІ КНТЕУ), а також голова ради ЧМГО „Буковинський клуб КВН” Тетяна Гордіца та декан Чернівецького торговельно-економічного інституту Микола Грінчук. Похизувавшись для початку кубком переможців, вони вручили Віталію Михайлішину спеціальну грамоту та обмінялися з ним жартами.

«Хочемо відзначити Вас як людину веселої вдачі та прихильника дотепних жартів, – заявили веселуни. – Також дякуємо за розвиток кавеенівського руху Чернівців на національному та міжнародному рівнях. А окрема подяка – за значний внесок у розвиток команди Wiesbaden.»

Гості повідомили, що завдяки підтримці Чернівецької міської ради вони фактично отримали перепустку до Вищої ліги Олександра Маслякова на загальнонаціональному телеканалі, а також узяти участь у розіграші Кубку Президента. У січні команда Wiesbaden планує відвідати великий міжнародний фестиваль КВН. Віталій Михайлішин запевнив, що міська рада надасть чернівецьким дотепникам посильну допомогу, адже досить давно якась із чернівецьких команд КВН не представляла наше місто на такому високому рівні.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Як навчитись плавати

    Як навчитись плавати

    Влітку практично всі ходять на пляж. 30-ти градусна спека, сонце так смажить, що і на лавку не сядеш, і пляж здається ідеальним проведенням часу. Тим прикріше, якщо ви не вмієте…

  • Що таке електронні квитки

    Що таке електронні квитки

    Електронний квиток, або як його ще називають "e-ticket" - це електронна версія паперового авіа, або квитка на інший вид транспорту, хоча для зручності ми будемо розглядати саме авіаквитки.