Понеділок, 7 Жовтень 2013
16:21:00

Громадський транспорт Чернівців на Яндекс.Картах

Яндекс.Карти навчилися будувати маршрути проїзду громадським транспортом Чернівців. Тепер мешканці та гості міста можуть планувати поїздки не лише машиною, але й без неї.

 Наприклад, від Хотинської вулиці до вулиці Воробкевича можна дістатися маршрутками №10 і №31, пересівши на зупинці "Калинівський ринок", а звідти ― до Краматорської вулиці маршруткою №5, пересівши на зупинці "Медучилище" в маршрутку №4.

Яндекс.Карти знають маршрути руху місцевих автобусів, тролейбусів і маршруток. Задавши початкову і кінцеву точки шляху, користувач отримує один або кілька оптимальних варіантів проїзду з урахуванням заторів. Сервіс також покаже, скільки часу займе поїздка. Окрім заторів, Яндекс.Карти враховують швидкість руху транспорту, час очікування на зупинках та інші параметри.

Будувати маршрути можна і на веб-сервісі, і в програмі Яндекс.Карти для iOS та Android. За їх допомогою зручно орієнтуватися в місті вже в дорозі. Програма визначить, де перебуває користувач, і підкаже, яким автобусом або тролейбусом можна дістатися місця.

Зараз Яндекс.Карти вміють будувати маршрути проїзду громадським транспортом 36 міст України, в тому числі в усіх обласних центрах. Автомобільна маршрутизація працює по всій країні.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше