Понеділок, 9 Вересеня 2013
08:40:48

Кредитні аферисти в Чернівцях

Що ж допомогло ошукати буковинців?

Апеляційний суд Чернівецької області підтримав позицію прокуратури  і залишив у силі вирок Садгірського районного суду м. Чернівці та засудив  буковинця Т. за ч.2 ст.190 (шахрайство, вчинене групою осіб) та за ч.3 ст.187 (розбій, поєднаний із проникненням у житло) КК України до 7 років позбавлення волі із конфіскацією належного йому  майна. Крім того, до 1 року позбавлення волі засуджено громадянина Р., який за попередньою змовою із Т. вчинив злочин,  передбачений теж  ч.2 ст.190 КК України.

- За попередньою змовою ці буковинці оформили 11 кредитних договорів  на  7 громадян, пообіцявши   їм  погасити за  них кредит за товар та повернути  половину  суми  коштів, виручених  від його продажу, - розповідає старший прокурор прокуратури Садгірського району Михайло Каштелян. - Однак, ні придбана в кредит побутова техніка, ні кошти від її реалізації так і не були передані потерпілим, в результаті чого їм спричинена шкода  на загальну суму  135 тис.грн.

Крім того, ще у квітні 2012 року  цей дует  злочинців  проник в одну з квартир м. Чернівці та, застосовуючи фізичне насильство, небезпечне для життя та  здоров я  потерпілої, відкрито заволодів її грошима в сумі 1200 грн.

Інформує Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше

Реклама: |