gototopgototop

Міська влада обіцяє не пропустити чуму в Чернівці

maska

maska

Питання посилення заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Чернівців розглянули на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернівецькій міській раді. Його провів виконуючий обов’язки Головного державного інспектора ветеринарної медицини в місті Чернівці Володимир Колачник.


«Щоб не допустити потрапляння вірусу африканської чуми свиней на територію нашого міста, ми розробили цілий комплекс відповідних заходів, – повідомляє пан Володимир. – Ухвалено низку розпоряджень щодо посилення ветеринарно-санітарного контролю за роботою свиногосподарств в режимі «закритого типу». Забезпечується контроль та нагляд за умовами утримання тварин у цих господарствах, заборонено використання продуктів забою без попереднього проведення ветеринарно-санітарної експертизи, а також використання відходів харчування для годівлі свиней без попередньої термічної обробки. Також заборонено ввезення на територію міста свиней, продукції сировини з них та кормів з території Запорізької області»


Африканська чума – контагіозна вірусна хвороба, яка перебігає блискавично, гостро, підгостро, безсимптомно й характеризується гарячкою, ціанозом шкіри, геморагічним діатезом внутрішніх органів і високою летальністю. Зареєстрована в Африці, Іспанії, Португалії, Франції, Бразилії та на Кубі. Збудником африканської чуми є вірус, що містить ДНК і належить до родини Iridoviridae. Вірус африканської чуми дуже стійкий проти широкого діапазону температур і рН середовища. При температурі 5 °С залишається життєздатним до семи років, 18 °С — до 18 міс, 37 °С — до 30 днів, при 50 °С —до 60 хв. У трупах свиней вірус зберігається до десяти тижнів, у м’ясі від хворих тварин — 155 днів, копченій вітчині — до 5 міс, у гною свинарників —до 3 міс. Формалін, карболова кислота, хлоровмісні препарати в звичайних концентраціях руйнують вірус протягом 15 хвилин


Нагадаємо, 30 липня 2012 року у с. Комишуватка Приморського району Запорізької області в особистому господарстві було виявлено падіж свиней. Після проведення аналізів у крові тварин було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней. У Чернівецькій області таких випадків наразі не було зареєстровано.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Як навчитись плавати

    Як навчитись плавати

    Влітку практично всі ходять на пляж. 30-ти градусна спека, сонце так смажить, що і на лавку не сядеш, і пляж здається ідеальним проведенням часу. Тим прикріше, якщо ви не вмієте…

  • Що таке електронні квитки

    Що таке електронні квитки

    Електронний квиток, або як його ще називають "e-ticket" - це електронна версія паперового авіа, або квитка на інший вид транспорту, хоча для зручності ми будемо розглядати саме авіаквитки.