gototopgototop

На Буковині 19 чиновників притягнули до відповідальності

Прокуратура притягнула чиновників до відповідальності

Прокуратура притягнула чиновників до відповідальності

Проведеною прокуратурою Сокирянського району перевіркою щодо додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності державних установ, органів лісового та мисливського господарства встановлено, що старший майстер лісу ДП «Сокирянське лісове господарство» К. упродовж 2011 року зловживав своїм службовим становищем і з метою формування вдаваного благополуччя проведеної роботи та видимості успішної боротьби з виявлення порушень вчиняв службові підроблення протоколів про адміністративні правопорушення.

Шість жителів району фактично вказаних правопорушень не вчиняли, про винесення стосовно них незаконних постанов не знали, більше того, штрафів не сплачували. У зв’язку з цим посадовця судом було визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) і ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі і права обіймати певні посади протягом двох років, з конфіскацією належного йому майна. На підставі ст.75 КК України майстра лісу звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.


- За підсумками проведених протягом останніх двох місяців органами прокуратури області перевірок встановлено, що відповідальними посадовими особами допускалися непоодинокі порушення закону, - резюмує старший прокурор прокуратури Чернівецької області з питань захисту прав громадян та інтересів держави при застосуванні законів про адміністративні правопорушення Костянтин РЕВЕГА. – Результат - скеровано для розгляду 10 документів прокурорського реагування: 8 подань, 1 протест, 1 постанова про порушення дисциплінарного провадження. До дисциплінарної відповідальності притягуються 19 осіб.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.

Я вже їду!!!